Kızları kadınları memeli hayvan statüsünde görülmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrımcılığın böylesi?

Az önce okuduğum habere göre sanırım suudi arabistan kadını memeli hayvan statüsüne yükseltmişler. Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Bize yapılan bu ayrımcılıklar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kızları kadınları memeli hayvan statüsünde görülmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrımcılığın böylesi?

Görüşlerinizi alalım

• Kızların memeli hayvan olduklarını düşünüyorum..
    13% (12)61% (62)38% (74)Oy Ver
  • Kızların karakterine kişiliğine saygı duyulmalı..
    87% (81)39% (39)62% (120)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|50

En İyi Erkek Görüşü

• Bakin simdi gerizekali hemcinslerim. bazen gercekten nefret ettiriyosunuz. abi kiz erkek ayrimi yoktur kafaniza sokun onlari et parcasi olarak gormekten vazgecin artik... azcik kiymet bilseniz gercekten abaza abaza dolasmazsiniz mutlu hayatiniz olur kizlari kandirip kullanip iki dakika zevk alip birakirsaniz boyle se.. rfsz mahlukat olursunuz. kadinlari sevin koruyun kollayin deger verin el ustunde tutup ilginenin sefkat gosterin azcik.. akliniz cinsellikte tamam cinsellikten konusayim insanliktan anlamazsiniz , cinsellikte ilk siz bitirmeyin isinizi karsinizdakini mutlu edin onun icin caba sarf edin kendiniz icin degil. bir kiz isini halledip kalktigi zaman yataktan nasil zorunuza gidiyorsa onlarinda zoruna gidiyor kullanilmis hissi birakiyosunuz. mutlu edin onu o zaten sizi mutlu edecektir emin olun bundan. hayvan degil insan onlar. kucuk surprizler yapin her an mutlu etmeye calisin deger verin hakettiginizi alirsiniz sonucunda. her anlamda soyluyorum kizlari kendi yerinize koyun. ve her konuda mutlu etmeye calisin kendinizin mutlulugu ile degil onlarin mutlulugu icin cabalayin. insan kendi mutlulugu ile degil karsindakinin mutlulugu ile mutlu oluyosa o zaman insandir...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Araplardan zaten nefret ederim ki bir kez daha nefret ettim ama bizim insanımız da hala Araplara ozensin. Hiç iyi bir gelişmeyi ornek almasın dünyadaki. Adamlar marsin fotoğraflarını çekiyor marsa gitmeye çalışıyor bizim bilimimiz bile iş yerime sağ ayağımla giriyorum bereketi artıyor diye projeleri destekliyor birinci seçiyor. Ama biz yok başörtüsü tartışması yok Alevî diye şehidi yok sayma kafasıyla uğraşıyoruz hala. Aslında bu duruma bakarak kendi geleceğimizi de biraz düşünmek gerek.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Vay be arabistan ilk kez çağının bile ötesinde doğru bir iş yapmış 😂 Tabi erkek insanlarda de birer memeli hayvandır ama bunu kabul ettiklerini sanmıyorum. İnsan memeli bir hayvandır; "homo sapiens sapiens" ivet, bunlar gerçekler.

1|0
    0|0
  • Millattan önce yontma taş devrinde yaşıyorlar diyeceğim ama o zamanlarda yaşayan insanlara hakaret olur. Böyle insan dışı varlıkların acilen kısırlaştırılması lazım. İslam dini halbuki kadınlara son derece önem veren bir din, İslam dini son derece kusal bir din ama böyle yobazlar bu güzelim dini kirletiyor. E tabi kadınların memesine dokunamayanlar böyle kadına hakaret yağdırır, öfkesini böyle çıkarır...

0|0
    0|0
  • Dunyanin en b*yinsiz, en gelismemis bolgesidir burasi. Sapikligin, yobazligin, cehaletin kol gezdigi, bilime, sanata dusman bir ulkedir. Petrollerinin bittigi gunu gercekten gormek isterim. Toplumsal piramidin tepesindeki krallar, seyhler vs milyarlarca dolari catir catir yiyip kudurduklari bir esnada bu fetvalari g*tlerinden cikariyorlar belli ki. Saglikli bir toplumdan cikacak dusunceler degil bunlar.

0|0
    0|0
  • Haberin kaynağını gönderir misiniz lütfen?

0|0
    0|0
  • Asıl hayvan kadınlara bu yakıştırmayı yapanlardır.

0|1
    2|0
  • Sonra neden araplara ırkçılık yapıyosun
    Neden islamı kötülüyosun
    Neden bu insanların hayatına değer vermiyosun

Yok adamlardan gelen her haberden tiksinmek normal değil... Bu araplar dünyaya zarar. Hitleri diriltip arabistana salmak istiyorum onlardan da sabun yapsın. Hoş onlardan çıkacak sabunu da kullanmam ya...

0|0
    0|0
  • Bilimsel sınıflandırmada insan diye ayrı bir ana canlı sınıf yoktur. İnsanlar tümden memeli hayvan sınıfındadırlar. O suudi bilim adamları ise hayvanın zararlı kesiminden hepten hayvan oğlu hayvanlar.

0|0
    0|0
  • erkeklerde de meme var zaten açıklaması da bu:

Memeliler (Latince: Mammalia), hayvanlar aleminin insanların da dahil olduğu, dişilerinde bulunan meme bezleri ve hem dişi hem erkek bireylerinde bulunan ter bezleri, kıl, işitmede kullanılan üç orta kulak kemiği ve beyinde yer alan neokorteks bölgesi ile ayrılan bir omurgalı hayvan sınıfıdır.

0|0
    0|0
  • Şeriat isteyenler sizi böyle alalım.

Bu zihniyet ülkemizde yok mu sanıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Kızların karakterine kişiliğine saygı duyulmalı..

1|0
    0|0
  • Arapları önemsemiyorum. Türk kültürü kadına değer verirken Araplara göre kadın değersizdir...

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğiniz islamın kadına bakış açısı.

0|0
    0|0
  • Sana kim trol hatta i... ne trolluk yapman icin para verdi habire yalan haberi basiyosun utanmiyomusun kaca satildiysan soyle ben daha fazla para vereyim benim kopegim ol benim istedigim yazilari yaz

0|0
    0|0
  • Sacmalamislar iyice

0|0
    0|0
  • Memeler candır...

0|1
    0|0
  • a dedim qwe

0|0
    0|0
  • Hepsi değil bazıları diyebiliriz bence bazı kizların hayvandan farkı yok bencede dötünden çıkanı ağzına alıyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler de memeli birer canlı

0|0
    0|0
  • Allah islah etsin

0|0
    0|0
  • Bu sitede çok fazla erkek yara almış anladığım kadarıyla.

1|0
    0|0
  • aile sevgisine aç insanlar da görülür

0|0
    0|0
  • Irkı suçlamak yanlış 3-5 canım yüzünden..

0|0
    0|0
  • Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar araplar zaten yolu sapıtmış onların yapamadığının elin gavuru yapıyor ondan kaynaklı bilmediklerinden onlarına karılarına gavurlar ikmekte onlar ikilmye alışmış

0|0
    0|0
  • Suudiler Ateistmi olmuş sjjsksksk

0|0
    0|0
  • İnsan olarak memeli hayvanız. Sadece kadınları bu sınıfa sokmak cehalettir.

0|1
    0|0
  • Bilimsel olarak insanlar zaten memeli hayvanlar sınıfında 😂

1|0
    0|0
  • bu Arap şeyhleri o kadar Müslümansa krallarını eleştirsin insan mı yaratıklar mı?

0|0
    0|0
  • Banane mk araplar ne demişse. Beyin terk-i diyar etmiş. Ama benim için memesi büyük kız candır.!.

0|0
    0|0
  • Anladıysam columbialı aliyim bu kafa ayarına ulaşmak için alıyosun

0|0
    0|0
  • cahil düşünce yapısı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 26

• Kısmen haklilar ama bunu bilimsel mantikla degil masalsı din ic guduleriyle yapiyorlar

Gercekte insanlar memeli hayvan sinifindadir biyolojik olarak. Ama buna erkekler de dahildir.

0|0
    0|0
  • Kendi anaları eişleri kızları da hayvan o zaman.. O zaman hayvan oğlu hayvan oluyorlar. Ya zaten oldu bitti şu araplara sudilere sinir oluyordum iticilik boşuna değilmiş.

0|0
    0|0
  • Hepimiz bilimsel sınıflandırmada memeli hayvanız. Kadını erkeği yok. Sadece kadınları bu gruba koymaları bence kadınlara değil onlara hakaret olmuş. Çünkü insan diye bir sınıf yok. Kendilerini insandan saymıyorlar herhalde 😂😂

0|1
    0|0
  • yakında herkes bu zihniyette olacak kim bilir belki şimdiden böyle düşünenler vardır aramızda. onlar adına çok utanıyorum!

0|0
    0|0
  • Tum insanlar zaten memeli hayvan sinifindalar ama bu asagilamak amaciyla soylenmis bir soz. Cok da dikkate almamak gerek cahil cuhela insanlar iste.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde memeli hayvan

2|0
    0|0
  • Arap işte ne bekliyodunuz😂

0|0
    0|0
  • araplar petrol bittiği için despesyona girdiler anlayış gösterin kankaları amerikaya ne satıcaklar şimdi?

0|0
    0|0
  • Bunlar da iyice sapıttılar. Allah ıslah etsin ne diyelim? Zaten islamiyetten önce de cahiliye topluluğu değiller miydi? Şaşırmadım açıkcası. Tabiki tüm araplar icin söylemiyorum. Peygamber efendimiz ve sahabelerimizin bir çoğu da araptı sonuçta.

0|0
    0|0
  • Araplardan ne beklersin yav. Biyoloji dersini yanlis anlatmislar bunlara

0|0
    0|0
  • Oy oranina bakarsak turkiyede de boyle dusunen cokmus. Beyinsiz insan surusu ne de cok 😑

0|1
    0|0
  • Yok artık ilk şık oranına bak

0|0
    0|0
  • Mememiz var diye hayvan miyiz? Vay be. Artık insan bile değiliz. Olaya cinsi değil insanı bakın. Hepimiz süt içtik sonuçta

0|0
    0|0
  • Daha neler duyacağız acaba.

0|0
    0|0
  • İyice abartmışlar yuh yani feministler ayağa kalkar bence ama bu kadar da olmaz seni doğuran hayvan sa sen nesin it derim ben yanee

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen ne düşünüyorsun bu konuda

• 2ay

Tamamen gerikafalilik. Beyinsizlik. Umrumda değiller. Ben bir kadın olarak ne kadar güçlü olduğumu biliyorum o bana yeter

• Arap erkekleri de ayıran gelme sanırım 😄
    Tövbe yahu, saçmalıkta Nirvana yapmışlar.

0|0
    0|0
  • Çölünden çıkmasınlar mümkünse

0|0
    0|0
  • biyolojik olarak bütün insanlar memeli hayvandır zaten

0|0
    0|0
  • erkeklerde öküz grubuna alinmali orda

0|0
    0|0
  • Bizi böyle görenlerinnnn. ... it suruleri

0|0
    0|0
  • Bunu söyleyen de insan değil zaten terliksi hayvan

0|0
    0|0
  • Çüş ya erkeklerin çoğu memeli hayvan demiş işte bu yüzden erkeklere güvenmemek lazım zaten 😡😡😡😡😡😡

0|0
    0|0
  • A diyen tartışmasız hayvan oglu hayvandır net.

0|0
    0|0
  • Şaka mı bu bir de ilk seçeneği işaretlemişler hepsi ş*refsiz ibnedir.

0|0
    0|0
  • erkekler... artık söylemek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Ne alaka Allah'ım yarabbim ya. Sallıyor resmen!! :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...