Sadece turkleri sevemek yanlis mi?

Benim icin bu ulkede yasan turklerdir sadece onemli olan. Diger etnk kokenleri sevmek zorumda deglm

Güncellemeler:
2ay Sevmek olacakti baslkta kelime
2ay Millet konuyu saptirp baska seyler anlatmayn. Direk konuya cevap vern

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Turk diye gecinen cok fazla kani bozuk var her turkum diyeni de sevmemek lazim gercek Turk kulturunu alan cok az kisi var. Onlar haricini tabikide sevmeyeceksin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimse kimseyi sevmek zorunda degil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• türklük senin zihninde var edilmiş bir kavramdır tıpkı diger bütün ırksal kavramlar gibi.. hayvani iç güdülerinden kurtul bence. insanlar vardır ırklar insanın ilkel dogasından dogmuş hastalıklı yapılardır

0|0
    1|0
    • 2ay

Sizi de safsatalarla koklernizden koparp onun bunun esiri yaptilar ya

• 2ay

sen ne tuhaf bir insansın kanka insanlık tarihinden bahsediyorum hepsi aynı diyorum sen bana türklere kötü şey sölüyosun diyosun. bak güzel kankam insanlar toplum oldukları yerlerde aynı duygu ve iç güdülerle hareket ederler hepsi aynıdır. çünkü hepsi aynıdır.. hepsi aynı genetikten oluşur farklı oldugunu savunan sizlersiniz :D

• 2ay

Ahah soran bayildm sana ben ya. :d

• Irkçı olmamalısınmesela ülkede vatansever kürtlerde var bana kalırsa 2 gram tarih bilginizle ecdadınızı gereğinden fazla yüceltip diğer milletleri ezmeniz hoş değildir. Evet bazı hain arapları bende sevmiyorum ama omların bu ülkede yaşaması Türkiye'ye daha fazla para kazandırır. Unutma ki kürtler bu ülkedeki tarıma büyük katkı sağlıyolar. Doğuda koyunları kuzuları otlatan insanların yarısından fazlası kürt ve onların gönderdiği eti sütü yiyoruz. Ben Doğu Anadoluda çok yaşamış biri olarak bunu söylüyorum çevrem ya alevi ya da kürtlerden oluşuyordu. Ve en çok tarım yapılan ve en çok tarlaya sahip olan bölge doğu anadoludur. bırakın herkez bu ülkede yaşasın bu türkiye devletine daha çok para kazandırmazmı vergi açısından. Sen hiç kürtlerin olduğu bir mekana gittin mi ki? Bence gayet iyi insanlar. Sevmiyorsan bile saygı duymalısın.

0|0
    1|0
    • 2ay

mesela o kürtlerden biri de sensin dimi

• Helal be kız sana 👍😂

2|0
    1|0
  • Cok mantiksiz bir düsünce... Kisileri nereli veya nerden geldigine göre yargilama insanlari tani ve yargila..

0|0
    3|0
    • 2ay

Soruma cvp versen daha guzel olurdu

• 2ay

Yaptigim yorumda cevap zaten :) sen anliyamiyosan ben ne yapim?

• Sen bilirsin

0|0
    2|0
  • Aynen bende

2|0
    1|0
  • Bende degilim ve sevmiyorum. özellikle kürtleri. tam çamur insanlar. çoğu tabi.

2|0
    1|0
    • 2ay

Aynen oyle

• 2ay

Tsk ederim. Sizin givi dusunenleri de gormek guzel.

• 2ay

Teşekkür ederim. Mutlu oldum bak şimdi. 😊

• İrkcilik yapmaya gerek yok bu ulke hepimizin ☮✌🏻️

0|0
    1|0
    • 2ay

Bu ulke Turklerin ve Ataturkun.

• 2ay

Gram olmayan tarih bilgin ve irkci at gozluklu gorusunle bu tarz konusman gayet dogal bosuna birsey yazma cevap vermeyecegim bu ulkeyi sadece turkler kurtarmadi ☮✌🏻️

• Ama daha Türkçe yazamıyorsun 😕

0|0
    2|0
    • 2ay

Yerine gore davranrm senn gibi gosteris budalasi deglm. Resmi bir uazi yazmiyorm

• Haklısın. Dibine kadar haklısın. Ama adam bu toprağa sahip çıkıyorsa ideolojini kabul ediyorsa o da bir türktür. onu o vakit ayıramazsın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Turkluk ona buma hediye edilecek kadar basit bir sifat degil

• Faşistmisin sen yavrum

1|0
    3|0
  • Türk'ü sevemek Türkçe ile başlar.
    *sevmek

0|0
    3|0
    • 2ay

Tel kullaniyorm minik harflerle ugrasiyorm. sacma sapan kulplar takacak kadar... olmayn

• 2ay

Bu arada bir şey sorabilir miyim , bu eig nedir ve açık olan sorular Nasıl kapatılacak?

• 2ay

açık olan sorularını kapatamazsn en fazla 24 saat sonra bagını koparırsn soru listesinden. eig her yanıtın altında yıldızlı secenek var ordan seçersn ama 24 saat sonra

• neden onlar karpuz kabuğumu

0|0
    0|0
  • Sevgi karın doyurmuyor 😂 neden söylediysem artık 🤔

0|0
    0|0
  • Aynen bende oyle. Sadece kürt kızlarını sevebiliyorum..

0|0
    0|0
  • Helal olsun bende bu ülkedeki ortadoğuluları sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hyr degl. Hele araplardan bozma kurtleri sevmek zorunda hic deglsn

1|0
    0|0
  • tamam sevme bizene mk

0|0
    2|0
    • 2ay

Sana neyse yorum yazmaamk

• Sen bu Türkiyeyi sadece türklerle kazanmadın yalnız bunu da unutma. Atalarımız kürt türk alevi sünni hep beraber kardeş olup beraber kazandılarsa bu ülkeyi bizim de bu ayrımı yapmaya hakkımız yok.

0|0
    0|0
  • yo, tabii safkan bir türk bok bulursun ama nys

0|0
    1|0
    • 2ay

Turklerden gelenler yeterli. Karismis olmalari onemsiz

• 2ay

o zaman türk olmazlar

Yükleniyor...