Büyüklerimize neden saygı göstermeliyiz?

Küçüklerimizi neden korumalıyız?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükleri kendini koruyamadıgı için korumalıyız ama bir insana sırf yaşlı diye saygı duymam. o saygıyı haketmesi gerek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zorunda degiliz.
    gecen bayram ananemin bayramini kutlarken elini optum. arkanda x elimi opmedi demis. evdekiler yapmas opmeyecek olsa bunca yoluneden gelsin demisler. israrla opmedigimi soylemis. kulagima geldi. ben sicakta otobusle pis pis ter kokulari icinde byugumsun diye sana gelecegim elini opecegim sen yuzume bakmadigin icin hatirlamayacak ve arkamdn opmedi diyeceksin, orda biter benim saygim iste.
    bugun beni ananeme kimse goturemedi. israr edenin kalbini kirarim dedim. simdi oturup saygisiz diye hakkimda konusabilirler hakediyorum gecen sefer haketmemistim. haketmedigim seyi gorunce de saygisiza donusen bir bunyem var benden bukadar dedim gitmedim. evde oturdum yalniz basima. kimseye biseyin zorunda degilim. karsilik alirsam gosteririm saygi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• nıye bızım külturumuzde olan bır şey bız boyle yetıştık cunku kucuklerımıze sahıp cıkalım buyuklerımıze saygı duyalım bır gun gelecek buyuklerın yerıne bız gececez o zamanda k s de senın ıcın soru acacaklar belkıde bugun metroda yaşlı bır teyze vardı gözumun ıcıne baktı yer vereyım dıye ama vermedım ben ıyı yapmışmıyım veyada teyzeme yer verdım cok mutlu oldum

1|0
    0|0
  • çünkü Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de bize andımızda öğrettiği gibi ilkelerimizden birisi İLKEM KÜÇÜKLERİMİ SEVMEK BÜYÜKLERİMİ SAYMAKTIR.

1|0
    0|0
  • Çünkü onların yerinde bizde olabiliriz, olduk ve olacağız.. Aynı muameleyi görmek istiyorsak bizde aynı muameleyi yapmamız gerek.. İyilik yapan iyilik bulur..

1|0
    0|0
  • Öylesine

1|0
    0|0
  • çünkü bunu yapacağımıza dair ant içtik

1|0
    0|0
  • Soru bulamadım tabi
    Bilmem niyeki acaba..:/

1|0
    0|0
  • Birlik ve beraberlik için

1|0
    0|0
  • anan seni korumasaydı iyi mi olurdu

0|0
    0|0
  • sacma bir soru

0|0
    1|0
  • Ben göstermem

0|0
    1|0
  • Bu TC' ye verilmiş bir sözdür

0|0
    0|0
  • Çünkü büyüklerimiz, kendinden büyüğe saygı göster yoksa sümsüğü ağzının ortasına yersin :D

0|0
    0|0
  • Sacma bir soru olmamis mi

0|0
    0|0
    • 2ay

yorumları okursan anlardın belki

• 2ay

ks de ki saygısıxlar için sormuştum

• 2ay

Olay cok farkli yanliz.
      Normal hayatta agzini acamayacak tipler burda haydar dumen misali her b. ka yorum yapabilecek fikre ve ceneye sahipken, herkesten ayni saygiyi beklemek hayal olur.
      Fazla takilmamalisin bu tiplere, keza takildikca emellerine fazlaca ulasmis olurlar.

• öyle gerektigi için

0|0
    0|0
  • Büyüklerin seni küçükken korumayacaksa sen kendini küçükken nasıl koruyacaksın?

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • Şimdi sen Nasıl Büyüdün Kornarak. Bak bunun içinde küçükleri kormamız lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kotu olursak nasil guzellesecek dunyaaa diririm.

1|0
    0|0
  • Cunku andimiz

1|0
    0|0
Yükleniyor...