İnsanlar bana salak gözüyle bakıyor?

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım ama çocukça davranmaktan hoşlanıyorum gülmekten herşeyle Mutlu olmaktan zevk alıyorum. Ciddi olmayı sevmiyorum ve hayatı ciddiye almıyorum. Bazen bana sen Nasıl üni versite kazandın basıl o kadar yüksek yaptın diyorlar. Onları takmıyorum ama onlar benim salak olduğumu sanıyorlar bu durum Can'ımı sıkıyor napmalıyım?

1|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyleyim hep gülerim kafama hic birseyi takmam kızılcak birsey bile olsa gülerim iş yerinde falan beni pek ciddiyede almazlar cocuk musum gibi bakarlar bana ama ben kendimi biliyorum oyüzden kimin ne düşündügünü umursamiyorum hem tebessüm sinnettir canini sıkmasın bu durum sen nadir insanlardan birisin herkez senin gibi nenim gibi v. s olsa dünyada şiddete gerek kalmaz ^^

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Salak değilde fazla sorumsuz düşünüyorlardır sende aşırıya kaçma bende biraz senin gibiyim ciddi olmak çok sıkıcı😇

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insanların genelinin öyle oldugu gerçegi ile hareket edersek senin matematiksel olarak dogru yolsa oldugun sonucu çıkıyor

0|0
    0|0
  • Başarımın cocuk gibi davranmamdan değil çalışıp emek etmemden kaynaklıdır. Kimseyi nasıl davrandığım ilgilendirmez diyiceksin.

0|0
    0|0
  • Hep böyle kal. Fazla mutluluk güleryüzlü olmak göz çıkarmaz.

0|0
    0|0
  • Bizim arkadaş ortamında da böyle bir kız var çok rahattır, olduğu gibi davran her zaman kendini değiştirme bırak kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • favori kişiliğim :D

0|0
    0|0
  • Boyle devam etme mk ya

0|0
    0|0
  • böyle giderse hic arkadasin kalmaz

0|0
    0|0
  • Çevreni değiştir

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende de var biraz çocukluk 😂 boşver yaaa

1|0
    0|0
  • kendinden taviz verme insanların düşünceleri yüzünden, seni sen yapan neşen

1|0
    0|0
  • hiç takma bir zamanlar aynı baskıyı bende yaşadım

1|0
    0|0
  • Boşver takma fesatlık ediyorlar,

1|0
    0|0
  • Birazda insanları ciddiye almamalı öğren o Zaman insanlar konuşur sen yoluna bakacan.

1|0
    0|0
  • zamanla alışıyorsun ben alıştım

1|0
    0|0
  • bende cocukcayim ama insanlar bana poncik gözüyle bakiyo *-*

0|1
    0|0
  • Egri de olsan dogru da olsan sana bir koz bulurlar nasil mutluysan (edep oldugu surece) kimseyi takma yasa :))

0|0
    0|0
  • Milletin dediklerine bakarsan mutlu olamazsin.

0|0
    0|0
  • Burcun ne merak ettim😂 kesinn ikizler.

1|0
    0|0
    • 2ay

Aslan 😊

• 2ay

Ha tamam. bende oyleyim ayni durumdayiz birsey yapma bosver insanlarin dediklerini

Yükleniyor...