Başınıza gelen en talihsiz yanlış anlaşılma vakası :D?

:D evet detayları alalım. Yorum yapan herkese +1

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkadaşıma senin saçım nereye kadar muhabbeti geçti
    Poposuna kadardı sonra küstü falan salak sjsksk

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir erkek arkadaşıma ortamda sen o kızı seviyor musun diye pat diye sormuştun herkes benim o çocuğu sevdiğimi sanmıştı halbukim samimiyetim bile yoktu gıybet almaya çalışıyordum ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1) Yüksek bir duvarın üzerinde küçük yaşta boyacı çocuk tehlikeli hareketler yapıyordu. Oğlum düşeceksin gel aşağıya dedim belinden tuttum duvar üstünden yere bıraktım. Çocuk boya sandığı bir tarafa, kendini bir tarafa yere attı. Ne vuruyorsun diye bağırmaya başladı. Tam o esnada olayı görmeyen bir tezye "Oğlum vurma küçücük çocuğa" dedi.

2) Sabah 5 suları. Çevrede kimse yok. Taksinin gelmesini bekliyorum. Bir köpek vardı. Gel buraya eşek sıpası dedim kuyruk sallaya sallaya geldi. Başını sevdim, sevdim. Sonra tamam hadi git dedim sevgi sarhoşu ayaklarım dibine yatıp taklalar atmaya başladı. Tam o esnada bir adam çıktı köşeden. Garip garip yerde kıvranan köpeğe bakıyor bir de bana. Birşey diyecek ama diyemiyor anladım. Bakışlarından ona zarar verdiğimi düşündüğü belliydi. Günaydın dedim ondan sonra değişti bakışları.

0|0
    0|0
  • Guzel olan arkadasindan hoslandigim kizin kendinden hoslandigimi zannetmesi. Resmen dram-korku-gerilim

1|0
    0|0
    • 2ay

Komedi olmuş ayrıca 😁 yazık kıza ya. Sonra davranışları değişti mi?

• 2ay

Sonra ben kokten vazgecip daha guzel kizdsn hoslandim, ondan hoslaniyoken ondan daha da guzeli karsima cikinca acayip hoslanasim geldi ondan hoslandim. assfdf

• 2ay

Çok iyi Çok da güzel iyi olmuş :D ama keşke bilseydi kendisiyle ilgili olmadığını. Sonra hayal kurar falan :D

• bir anda sorunca bilemedim :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Canın sağolsun kardeş :D

• 2ay

İbretlik anı istememiştim ama bu tam ibretlik olmuş :D helallik isteseydin keşke o an

• 2ay

yok kızı görünce yere bakıyom valla deyişik bir kız sıkın olan kızın oturdupu mahalleye taşınmışık sonradan farkettim :)

• Öyle bir şey hatırlamıyorum şu an

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kuzenim ile bodrumda daireye internet gelsin diye kablolarla uğraşıyorduk bir türlü beceremedi bende ya ne beceriksizsin soksana şuraya dedim o sırada görevli aşağı iniyordu gençler giyinik misiniz diye gülerek seslendi çok yanlış anlaşıldım 😂

1|0
    0|0
    • 2ay

😂😂😂 ay komedi resmen.. Cevap verebildiniz mi peki? Bodrumda bide 😁

• 2ay

Adam da az değil yani :D neyse ki cevabınız hazırmış

• 2ay

Adam zaten hafif kardeşim bir tip 😀

• Geometri hocasına soru sormak için mesaj atıyordum ve ''hocam bir şey sorabilir miyim?''yazacakken telefonun hocam kelimesini hayatım olarak değiştirmesini fark etmeyip yollamak. İnsan unutamıyor :D

1|0
    0|0
  • Arkadaşıma el sallarken başka bir şahsın üstüne alınması, aklıma bu geldi

1|0
    0|0
Yükleniyor...