Nakliyat yardimi varmi?

Arkadaslar bir ara bisey duymustum suandada isime lazim oldugu icin ayni surec devam ediyormu diye merak ettim Mesela ben İstanbul'da oturuyorum ve trabzona yerlesicem benim istanbuldaki eşyalarımi trabzon belediyesi ucretsiz olarak goturuyormu Bunu merak ediyorum bir ara oyle bisey duymustum cunku bilgisi olan varsa yazsin lutfen simdiden tesekkurler

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba öyle bir hizmet var mı bilmiyorum ama sana nakliyeci tavsiye ede bilirim
    ben 1 yıllık evliyim tüm eşyalarım hepsi yeni ve korkularım vardı ben uzun araştırmalar sayesinde Terzioğlu nakliyatı buldum eşyanızın her şeyini paketliyorlar topluyorlar kuruyorlar biraz hizmetlerine karşı biraz uygun da eşyalarınız zarar görmüyor sigorta yapıyorlar istersen ararsınız 0533 2096507

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• yok öyşe bir dünya :)

0|0
    0|0
  • İstanbuldan gidenlere bir ara teşvikler vardı mesela ölenlerin cenazeleri memleketlerine giderse , cenaze ve ailenin nakliyesini ibb yapıyordu

0|0
    0|0
    • 2ay

yine yapıyor cenazeyi türkiyenin istediğin iline götürebilirsin belediye şehir içine otobüs veriyor birde cenaze sahiplerine

• Öyle bir hizmet olsaydı nakliyeciler isyan ederdi...

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • tuttuğun evın boya badanasınıda yapıyor :).

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...