Bu serefsize ne yapmak lazım😡😡😡😢😢😠😠😠?

Kocaeli de polisler gece devriye atarken bir çiftin yanina gidiyor bunlar kolkola girmisler yuruyorlar zorla..

Polis gidince adam kizi birakip kaciyor.
Polisler bir bakiyor kiz sirtindan bicaklanmis yani yaralı.

Daha sonra kaçan adam yakalandığında anlasiliyorki kıza gece yolda yururken yaklaşıp ilski teklif etmis. reddedilincede bicaklamis. buda yetmezmis gibi o bicakladigi kizin koluna girip tecavuz etmek için boş bir yer ariyormus ki.
Polisler farketmis.

Adi pis sapiga ne yapmak lazım? Kiz komada Şu an.
2 exper olamadigim icin haberin detayi ile ilgili link bulamadim ama haber mynette okudum Şu an acip bakabilirsiniz.

Güncellemeler:
2ay Haberin detayi ile link buldum haberi mynette okudum videosuda var. iha gecmis haberi arkadaslar yani gercek.1 exper olduğum icin sitede link veremedim. Orayi duzeltiyorum.

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• O adamı ceza evinde güzel günler bekliyor merak etme

2|0
    0|0
  • 2 metre yağlı urganın çözemeyeceği mesele yoktur. Tecavüzcü ve pkk lı orspu cocukları için kesin çözüm. Keşke imkanım olsa...

1|0
    0|0
  • allah belasını versin

1|0
    0|0
  • Kocaeli'nin neresinde

1|0
    0|0
  • Asacaksın bunları.

1|0
    0|0
  • Kız iyimi

1|0
    0|0
  • ne insanlar var yaa

1|0
    0|0
    • 2ay

Insan dememek lazim aslinda bunlara

• 2ay

diyecek söz bulamadım gercekten. sözun bttıgı yer erkeklıgımden utanıyrm byle kansız ve serefszler yuzunden.!! zorla brsey ypınca elıne ne gececk anlamıyrm kı yaa 2 dakıkalık zevk ıcın karsıdakı ınsanın ıstıkbalı gelecegı onuru gururu namusu hce sayılır mı yaa. allah belalarını versın

• hadim edilmeli

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin. Umarım iyileşir kız.

1|0
    0|0
  • Ceza evinde onu şişeye oturtup cezasini verirler

1|0
    0|0
  • iyi olmuş. insanlara iyilik yaramıyor çünkü...

0|0
    2|0
  • Mynet e çok takılma

0|0
    0|0
  • O haberi okudum gecenin 2.30 unda ne isi var disarida ben erkek halimle saat 10 da disarida olmaya korkarken senin neyine tamam zanli suclu onu savunmuyorum ama gecenin o saatinde disarida olmaya da aklim ermiyor zaten boyle seylerde 1 adana 2 samsun 3 kocaeli cok pis bir sehir.

0|0
    0|0
  • ona gereken ceza verılır ceza evınde ılla güzel abılerden bırı ona bı kemer ya da bağcık bulur.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...