Neden bu kadar densiz insan var?

Burada Herhangi bir konu ya da goruste elestirel yaklasmak ve konusmus olmak icin konusmak zorunda misiniz? Neden kimse haddini bilmez? Benim yasim 29. 18 yasindaki bebeye terbiye olmak zorunda miyim? Biraz seviye..

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• 29 yaşındasın. İnsanlara göre davranmayı , takmamayı iyi bilmen lazım 😏

0|0
    0|0
    • 2ay

İnsanlara gore davranmak nedir? Benim burdaki kisilerin %70 i dengim degil zaten. Beyin firtinasi yapip karsilikli goruste bulunmak zor.

• 2ay

Teşekkürler 😊😇

• 2ay

✌🏼️

Kızlar Ne Diyor 4

• Hadsizler çok 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

Kimi sapik, kimi kendini troll saniyor, kimi asiri zeki, kimi uçkuruna duskun kiz dusurme derdinde. Kaliteli insan denk gelmedi daha.

• Kotu eleştiriyi yapınca kendini zeki sananlar var bir de.

0|0
    0|0
  • sen insanlara göre davran. uzak durmak istedklernden uzak dur ya da takma. toplum degismez.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben niye insanlara gore davraniyim ki? Saygi ve seviye goreceli bir sey degil. Ahlakli insan kalkipta kimseye hakaret etmez. Kucuk gormez. Cocugun biri nasilim demis , biriside berbatsin yazmis. Ne kadar ayip birsey. Ve ben baska birinin sorusuna kendi adima paylasim yapiyorum ama bir diger 3. Kisi gelip kufur yaziyor densiz densiz konusuyor. Bunlar hep ergenlik iste.

• 2ay

hayır güzel kardeşim. istedigin sor sonuna kadar da haklısın. ama hiç bir sonuç alamazsın.

• 2ay

Donun hangi renk , ne zmn seks yaptin gibi sorular ve yorumlarda birbirine söven genclerle , her gordugu kiza yazilan insan ziyanı genclerle yola devam o zmn 😒

• Kesinlikle haklısın.. kimse haddini bilmiyor maalesef

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim sana berbatsin demeye hakkim yok. Adam nasilim diye sormus nezaketsiz sevimsiz bnzetmeler hakaret ustune hakaret yazmislar. Coluk cocuk iste hepsi.

• 2ay

kafa bulmaya çalışıyorlar işte. ne desen nafile..

• 2ay

İnsan ziyanı hepsi.

Erkekler Ne Diyor 1

• 7-8 milyarlık dünya'da günlük doğum ve ölümün sayısı bile kontrol edilemezken bu soruyu sormak...
    Bende densizim galiba

0|1
    0|0
    • 2ay

Simdi olum ve dogumun kontrolu ile densizlik ve hadsizlik arasindaki bagi kuramadim bro k. bakma 😆

Yükleniyor...