Seven erkek dudaktan öpmek ister mi, doyasıya ve istekli bir şekilde?

Sevgilim öpmek istiyor her buluştuğumuzda ama ben kafamı çeviriyorum. Ama sevgisinden de eminim, ama bu öpme işinden dolayı biraz kafamda soru işaretleri oldu. Siz hiç hem sevip hemde öpücük isteyen erkeklerle karşılaştınız mı

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kafanı çevirdikçe cilve yapmış gibi oluyorsun ve bu erkeğin daha da hoşuna gidiyor emin ol ama şu da bir gerçek birgün kafanı çevirmesen sabit dursan o dudaklara bir yapışsa durum daha da ileri gidebilir yani kontrolden cikar 😃Aynisi bana oldu kizi öpmek istemistim her defasinda kafasini ceviriyordu bir gun yine denedim bu sefer sabit kaldi sasirdim bir yapistim dudagina kizi 1 dk soluksuz öptüm en sonunda nefes alamadi ıııımm ıııııımm demeye basladi sonra biraktim ama aldigim hazzi anlatamam islak islak o gun 2 defa daha optum kizi dedi yeter iyi alistin 😃

0|0
    0|0
    • 2ay

şu an sevgili misiniz?

• 2ay

Hayır öptüğüm kız iş arkadaşımdı ve sevgili de değildik 😃

En İyi Kız Görüşü

• Seven erkek öpmek ister tabii. Sevdiğini öpmek istemesin de kimi istesin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Cocugun ilk cıktıgıysan hiçbir şekilde kötü birşey düşünme. ilk cıktıgı değilsen de kötü düşünme sevgi coklugu tutkudan oluyor bazen.

0|0
    0|0
  • İster neden istemesin

0|0
    0|0
  • Ben hic bir cins dürtü ile yaklasmam sevdigim kisiye. Bence sevgisini iyisnlamaya calis ne tarz bir sevme bu diye. 👍🏼

0|0
    0|0
  • ne alaka yanı seven erkek sunu ıster mı seven erkek bunu ıster mı? adam robot mu amk!! tabıkı ısterr sevsede sevmesede ıster. eger gerckten sevıyorsa yuz ustu bırakmaz uzmez !!

0|0
    0|0
  • İster neden istemesin ki

0|0
    0|0
  • Sevdigin kadın olsunda ozaman bal bile bökülür

0|0
    0|0
  • Yahu insan sevdiğini de öpmeyecekse kimi öpecek arkadaşım?

0|0
    0|0
  • seni öpmesinde gelsin benimi öpsün yav tabiki ister seni öpmek

0|0
    0|0
  • Ister tabi neden istemesin

0|0
    0|0
  • ben yani hep o tür şeyleri sevdiğim biriyle yaşamak istemişimdir oda öyle düşünüyor olabilir

0|0
    0|0
  • Tabeee

0|0
    0|0
  • çok sevsemde böyle uyuz kız tiplerini en büyüğünden aldatırım

0|0
    0|0
  • Öpücükle başlamak istiyor yeni bir açılım peşinde

0|0
    0|0
  • Sevdiğin öpmeyecekte gidip başka bir kızı mı öpecek?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ayrıl kullanıyor seni

0|0
    0|0
  • Adam et arıyor farkına var

0|0
    0|0
  • Ister

0|0
    0|0
  • Sevmeyen opmez asil

0|0
    0|0
  • İlk öpücük önemli 😂 verme sakın.

0|0
    0|0
  • Dudaktan öpmek marifet değil.

0|0
    0|0
  • insan sevdiği kişiyi tabiki öpmek ister sevgisinden eminsen hiçbi sıkıntı yok bence

0|0
    0|0
  • Evet heralde ister

0|0
    0|0
  • ya benimkide az öpüyo :D ben çok öpüyomkii :D <3

0|0
    0|0
  • 10 yaşında misin ya

0|0
    0|0
    • 2ay

tatlım hani devir kötü ya, malum artık erkekler kalpleriyle değil şeyleriyle düşünüyo ondan bir teyid ediyim dedim

• 2ay

Yani insan sevgilisini öpmek ister bundan doğal ne olabilir ki kafanda o tarz bir soru işareti varsa yanlış insanla berabersin bence

• Ister neden istemesin sevgiyle alakasi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...