Vazgeçmek sizin için de zamanla kolaylaştı mı? Öyleyse sebebi ne olabilir ki?

Ben eskiden üzülürdüm birilerini kaybettiğimde mesela arkadaşlarımdan ayrıldığımda istemeden birilerini üzdüğümde. Farkettim ki artık çok daha kolay vazgeçiyor ve unutuyorum her şeyi.

Siz nasıl hissediyorsunuz bu konuda? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

0|0
23|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben askerde terk edildim. Sonra boş vermeyi öğrendim. Ama çok uzun sürdü bu tecrüeyi kazanmak.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla dsha objektif kar zarar hesabı yapar oluyor, kendine vermen gereken değeri farkediyorsun. Bunun sonucunda hayatında kalmasının sana uzun vadede zarar verdiğini fark ettiklerini daha kolay uzaklaştırıyorsun kendinden.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zamanla bırakıyorsun

1|0
    0|0
  • Vazgeçmek benim için her zaman kolaydır

1|0
    0|0
  • yaş ile olgunlaşıyoruz aslında..
    gördüklerimiz okuduklarımız yaşadıklarımız bunu sağlıyor..

1|0
    0|0
  • Kendınden hızlıca iten kişilerden uzaklaşmak gerek adı her neyse artık

1|0
    0|0
  • Küçükken alıştım ben

1|0
    0|0
  • Ona olan sevginizi hislerinizi öldürüyor artık ilk anki olaylar olmuyor

1|0
    0|0
  • Ahhh Ahhh ve

1|0
    0|0
  • aynı söylediğin gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• zamanla insan değişiyor hani dizin kanadıkça daha az korkuyorsun düşmekten düştüğünde de acısı hep aynı olsa da daha önceki izlerinden daha az acıyor sanıyorsun. İlk sevgilimle ayrıldığımda günlerce aylarca gözyaşı döktüm belimi geçen saçlarımı bir çırpıda bir halt olcakmışçasına kestim sonra saçlarım uzadı ve yeni biri geldi bu seferde olmadı ama bu sefer ne saçlarımı kestim ne ağladım sessizce yaşadım ve daha hızlı geçti kendine kızma kısaca sen aynı sensin değişmedi ruhun karakterin sadece yaşadığın tecrübeler sana daha çabuk toparlanmayı öğretti hepsi bu

1|0
    0|0
  • Seninle tipatip aynı hissediyorum. Zamanla o kadar cok yipraniyoruz ki gitmesin dediğimiz insanlara amaaan giderse gitsin diyecek hale geliyoruz. Cunku dur diyecek ne sabir ne de gücümüz kaliyor. Insan kazik yiye yiye hissizlesiyor malesef hayatin aci gercegi

1|0
    0|0
  • Aynen öyle
    Bende oyle ✋✋✋

1|0
    0|0
  • Evet cocuk oyuncagi ettiler

1|0
    0|0
  • Bende de durum aynı. galiba aldığımız darbeler bizleri vurdumduymaz duygusuz insanlar haline getirdi

1|0
    0|0
  • Zaman kolaylaştırır herseyi. nasıl baktığında bağlı
    İse hiç gitmeyen sabah zor gelir bir alısirsn oflaya puflaya
    Sonra hayat sana güzel 😀

1|0
    0|0
  • Vazgeçerim elime bir koz verilsin hele ki vazgeçmem için

1|0
    0|0
  • Zor değil di ki

1|0
    0|0
  • Bende boyleyim gibi gibi mesela arkadasim bile olsa tartistigimizda cok savunmazdim kendimi olay buyumrsin aramiz bozulma s in falan diye simdi olsa gelisine gomerim

1|0
    0|0
  • öğrendik hiçbirşeyin kendimizden daha değerli olmadığını

1|0
    0|0
  • Vazgeçmek kolaylaştı kolaylaşmasına da bu duruma üzüldüğümden sürekli inat ediyorum her seferinde vazgeçmek istemiyorum

1|0
    0|0
  • Vazgeçmem değişir kişiye ve olaya göre, bende büyük iz bırakmış bir insansa zordur..
    Birde önce kendi iradem gerçekten vazgeçmek istiyor mu? bu daha önemli bir konu.. Sonra vazgeçmekten vazgeçiliyor..

1|0
    0|0
  • Aynı ben. İnsan aynaya baktığındaki kişiye bakınca onu üzdüğünü farkediyor Vayy be ben bu hale düşecek insanmıydım diyor Zaman'la seni acıtan olaylar gelecekte sadece tecrübe oluyor 🙏🏼

1|0
    0|0
  • Vazgeçmek benim için çok kolay..
    Zaman'la, yaşadıklarımla böyle oldu..

1|0
    0|0
  • Gerçek değerlerini gördüğümden beri kolay

1|0
    0|0
  • Yaşadıklarımızla alakalı olduğunu düşünüyorum insanları tümüyle tanıdıkça üç beş kazık atılınca vazgeçmek daha kolaylaşıyor bence

1|0
    0|0
  • Kimse vazgecilmez değildir benim icin

1|0
    0|0
  • Kolaylaştı.. takmamak gerektiğini zaman öğretiyor..

1|0
    0|0
  • Vazgeçöek hep kolay olmuştur benim için

1|0
    0|0
  • Sebebi kalbim taslasti

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...