Bayramlarda veya normal günlerde Darülaceze'ye çocuk yuvalarına gidenler varmı?

Gittiyseniz görüşlerinizi paylaşırmısınız?

2|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

• sıklıkla..
    3. günü ilk önce darülaceze sonra esirgemeye gidicem..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cocukken 3 yil esirgeme de kaldim. soyle soyliyeyim biri ziyaretimize gelince o kadar mutlu olurduk ki.. anne babasızlığımızi unuttururdu gelen kisi bizim de sahibimiz var gibi hissederdik.. ayda 2-3 kere benim cocukken kaldığım yurda gidiyorum.. o cocuklara her ne kadar olamasa da anne sevkati vermeye calisiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çocuk esirgemeye gittim bir kaç kez her an nasip olmuyor ama arada bir de olsa gidip o duyguyu tatmak çok mükemmel birşey çocuklar gerçekten bir tebessümle dünyamızı doldurabiliyor😊

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim, isterdim ama günün birinde.

0|0
    0|0
  • gitmek lazım. kimsenin aklına gelmiyordur , gelse de çok azdır.

1|0
    0|0
  • Sen gitmedin mi hâlâ

0|0
    0|0
  • Hdhshsjsjs

1|1
    2|1
  • Gitmek isterdim ama birinin tesvik etmesi goturmesi lazim

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Hic gitmedim

0|0
    0|0
  • ben gitmedim ama gidenlerde hep aynı izlenim var bikaç defa gittikten sonra çocuklar alışıp yol gözlğyorlarmuş açıkçası cesaret edemiyorum onlara bağlamaktan orda bırakıp eve dönüp uyuyamaktan gidemiyorum

0|0
    0|0
  • Gittim hatta her ay düzenli olarak gidiyoruz arkadaşlarla çocuklara hediye falan alıyoruz

1|1
    0|0
  • çok güzel soru.. en son ortaokuldayken huzurevine gittim. gitmek lazım ama çoğumuzun aklına bile gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Gsb nin yaptığı programlarla huzur evlerine çokça katılım sağladım geçen sene. Bu sene de sağlayabilirim inşallah ☺️

0|0
    0|0
  • Ben cesaret edemiyorum farkında olmadan uzmekten korkuyorum bide zaten iletişimi kuvvetli birisi olmadığım için çocuklarla ya da yaslilarla nasıl vakit gecirecegimi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Giderdim bir ara

0|0
    0|0
  • Bizim burda darulaceze yok 😯

0|0
    0|0
  • gitmedim ama imkanım olduğu ilk fırsatta gidicem

0|0
    0|0
  • Gitmedim ama huzurevine gitmek isterdim daha cok