Hatırladıkça iç burkan anılarınız var mı. Varsa anlatırmısınız?

Hatırladıkça iç burkan garibanlık anılarınızı anlatırmısınız..

Güncellemeler:
2ay Aaddghafxf

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• ayakkabılarım hep su alırdı kışı hiç sevmezdim hepte yağmur yagardı okul çıkışları hızlıca eve giderdim ayakkabılarımıda hep saklardım babam yenisini almasın diye 8. sınıfa gidiyordum o zamanlar artık giyilecek gibi değildi yazlık ayakkabılarımla gitmek zorunda kalmıstım arkadaşım herkesin içinde neden bu ayakkabılarla okula geldin demişti o gün hiç susmadan ağlamıstım neden bilmem ama hala daha aynı şey için ağlarım içime işlemiş şimdi koskoca bir dolap ayakkabım var ama şükür olmayanların halini anlayacak bir anım var en azından

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yurda gelmek istemiyordum öğretmende maddi promlemlerim var sanıp başkalarına anlatmıştı baya utanmışrım mk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgilimle kavga etmiştik. Yerler buz, kar. Resmen soğuk bıçak gibi suratını kesiyor. Yurda bırakıyordu erkek arkadaşım akşam 11 falan. Kavga ettik beni öylece yolun ortasında bıraktı gitti. Öyle orta bir yer ki otobüse binemezsin. Aziziye Anıtları bilenler bilir. Yürüyüp gideceksin işte. Ben ne yaptım gidip orda ki banka oturdum. Çok kimse yok hatta banka o hava da sadece ben oturuyorum. Sonra bir çift geldiler böyle sarmaş dolaş tam önüme. Çoçuk ayarlamış arkadaşlarını dilek fenerleri falan, derken havai fişek attılar resmen. Niye? Kıza önümde diz çöküp evlenme teklifi etti. Nedense çok üzülmüştüm. Yurda da geç kalmıştım.. Ahahah hala kıskançlıktan yazamadım resmen 😂

0|1
    0|0
  • Cok var Şu an gibi..

0|1
    0|0
  • babamı çok seviyorum. onla kavga edince hayatın anlamı kalmıyo gibi bişey bikere onunla kavga etmiştik bana bağırdı diye kolumu çok derin kesmiştim etraf kan olmuştu öledebilirdim bazı damarlara gelseydi, kolumada 10 tane dikiş atılmıştı. çok kötüydü o günden sonra kendime asla zarar vermedim

0|1
    0|0
  • Okul anılarım var bir bilgi yarışması vardı yanımdakiler benim dediğimi yapmadı kaybettik ama sınıftaki karaktersizler senin sayende kaybettik demişti

0|1
    0|0
  • Evet var..😌

0|1
    0|0
  • Hiçbir mezuniyetimde babamı görememek.

0|1
    0|0
  • Çookk hangi birini anlatayım 😏

0|1
    0|0
  • Iclerinden en ic burkanini secemedim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her hatıram iç burkucu.

0|1
    0|0