Babama dava açmak istiyorum?

hakaret tehdit davası. 21 yaşındayım ve artık katlanamıyorum. abime anneme de sürekli hakaret ediyor. annemi başka kadınlarla aldatıyor. onu da tehdit ediyor. annem birkaç gün önce avukatla görüştü boşanma davası için. hakaret iftira vs için. ben babamı aldatırken yakaladığımda anneme söyledim bu yüzden de bana bileniyor ve beni de tehdit etmeye başladı. cuma günü okula giderken görüşücez seninle. defol git gelme sen. senin ağzına sıçıcam dedi bugün. sebebi de öğlene kadar uyudu bende teyzeme indim bayramını kutlamadım teyzemin evine gelip bunları söyledi. gururumu incitiyo sürekli. davalar ohal den ve bayramdan dolayı sıkıntı. benim ne yapmam gerekiyor? bilginiz var mı? geçekten bıktım artık... beni parasıyla okutmamakla tehdit ediyo.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dava açabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynılarını yaşıyorum artık ölse kına yakarım diyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

bende... ama dayanamıyorum dava açıcam artık. gururum kırıldı ya..

Erkekler Ne Diyor 4

• nerede kalıyorsun? Devlet bursu veya kredisi yetmiyor mu?

0|0
    0|0
    • 2ay

kredi almama izin vermiyo babam.. üstelik kredi de verdikleri 400 lira İstanbul da nasıl geçineyim o parayla..

• 2ay

bildiğin gibi değil.. kyk çıkmıyor bana. annem babam çalışıyor abim çalışıyor. benim kaldığım yurt yarı özel 300 lira ve artıdan bir sürü bu ay masrafım var. lisans a geçtim almam gerekn zorunlu şeyler var.. nasıl alıcam.. onları almamak için de yapıyor böyle zaten. 2000 lira para lazım en az ki zaten kredi alsma bile ikinci döneme yakın yatıyor para... ama bana 2 hafta içinde lazım.. abimle annemi krediye boğdu 100 milyar borç var. annem aylık 2000 lira kredi ödüyor. 3000 maaşı var zaten. anneme kredi çektirip kendi kredilerini kapattırıyo sonra bir daha borç yapıp yine anneme ödetiyor. anlayacağın çıkar yol yok... dayanamıyorum.

• 2ay

Durumun cidden kötü. Yapabileceğin fazla bir şey yok, eğer baban hala evli olmasaydı veya reddedebilseydin. Devlet yoluyla destek alman kolay olurdu. Ancak şu an sistemde 3 kişi çalışan 1 kişi okuyan bir ailen var gözüküyor ve sana devlet yurdu çıkmaz.

• Tanrı yardımcınız olsun. Hiçbir eve öyle baba düşmesin.

0|0
    0|0
  • Ver numarasını bana ben ağzının payını vereyım

0|0
    0|0
  • Aç aile ici dava olarak tabi avukat parasini bulursan

0|0
    0|0
    • 2ay

öğrenciyim ne parası.. direkt dilekçe versem avukatsız olmaz mı..

• 2ay

Avukatsız olmaz dilekçe mesela annenle baban ayri baban anneni tehdit ediyo zarar veriyor annen koruma talep edebilir avukatsiz veya sen şiddet goruyosun sende talep edersin tabi daha önceden bir uzaklastirma karari felan varsa onun disinda davalar avukatsiz olmaz olsa bile kaybeden taraf SEN olursun

• 2ay

annemle boşanamıyorlar. neyse anneme söylerim artık

Kızlar Ne Diyor 1

• bosansinlar iste, kurtulursunuz

0|0
    0|0
    • 2ay

boşanmıyo ki..

• 2ay

Üvey gibi yani... dehşet

• 2ay

sende kurt ol koynuna gir. iyi davran ona. ne yapsa dogru deş yüzüne gül. eger kana kan dişe diş olursan kaybeden sen olursun.

Yükleniyor...