Kurban bayramı sizce etik mi?

Arkadaşlar ben anlayamıyorum insanları kimileri diyor ki gerekli, kimileri diyor katliam, hangisine inanacağıma şaşırdım

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• neyın katlıyamı?
    kurbanda kesılecek hayvanlar yetıştırılıyor öyle vahşi ortamda nesıllerı tükenmıyor. ve ıslamıyette gereklı. ve bı amaç uğruna yapılıyor.
    ıspanyadaki boğa güreşlerine turıst akıyor bıze katlıyam yapıyorlar dıyenler orda ne işleri var. ya gıdıp başka işlerle uğraşsınlar savaşta ölen çocuklar için çaba göstersınler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katliam diyen tavuk da yemesin balık ta öyle ot gibi kalsın kedi köpek mi yiyoruz kasapların sattığı sucukları nane mi abi bu Nasıl beyindir?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İnanmayanlara ve vejeteryanlara saçma geliyor ama bu dünyada eşcinsellere bile daha fazla saygım var vejetayenlere oranla

0|0
    0|0
  • Allah için kesilince adı katliam oluyor... ama kendi zevk ve çıkarları için kesilince normal oluyor ben böyle zihniyetlerin kafa yapısını hep merak etmişimdir :)

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin günlük et tüketimine kaç sığır gidiyor haberin var mı? İbadet olarak kesilince, fakir et yüzü görcek diye mi katliam oluyor. Şöyle de düşün insanların elindeki etler azalana kadar kasap ve mezbahalarda kesim olmayacak veya azalıcak

0|0
    0|0
  • Tabiki etik islami bir bayram konu din olduğunda etik tartışmasına gerek yok kafanın diki deme çünkü bu doğru

0|0
    0|0
  • Katliam diyorum, ama annemler kesince mecbur yiyorum ziyan olmasin. Kesmeyin diyorum kesiylar surekli.

0|0
    0|0
  • Sen Allah'a inan

0|0
    0|0
  • Katliyam diyenlaer hayvan derisinden kurk ve canta ceket giyenler

0|0
    0|0
  • Sen kendi düşüncene inanacaksın

0|0
    0|0
  • Kur an a inanabilirsin

0|0
    0|0
  • Gerekli

0|0
    0|0
  • Tabi ki caiz

0|0
    0|0
  • bir git ya saçmalama

0|0
    0|0
  • yaw ne geri zek alısınız insan kasları proteinden oluşur. allah onları bize yiyin diye göndermiş ne yapacaktık. köpek gibi tasma takıp gezdirecekmiydik?

0|0
    0|0
  • bildiğin katliam

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır

0|0
    0|0
  • Kur anı ac

0|0
    0|0
  • Rab emretmiş mi? etmiş. Tartisilacak bir şey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...