Erkekler mi daha çok dedikodu yapar kadınlar mı?

Tabiki bütün erkekler aynı değil dedikodu yapanıda var yapmayanı da (vardır heralde)... Espri amaçlı sorulmuş bir soru... Ben şahit olduğum dedikoduları düşünerek "B" diyorum 😂😂😂

• A- Erkek adam dedikodu yapmaz!!
    8% (5)36% (16)20% (21)Oy Ver
  • B- Erkekler dedikodunun kralını yapar kadınların adı çıkmış 😂
    52% (32)23% (10)40% (42)Oy Ver
  • C- Kadınların eline su dökemese de erkeklerde dedikodu yapar 😂
    34% (21)39% (17)36% (38)Oy Ver
  • D- Diğer
    6% (4)2% (1)4% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• erkekelr kendi araalrnda yaptıkalrında kanka ahmetin sevgilisde taş gibi ama ahmet kıymetini bilmiyo aslında o kız bana iş atmıştıda yüz vremmiştim şimdi arda gülümsüyor bana ahmetin hatrına çakmıyorum ona gibi şeyelr derler kadınalrsa akdınalr arsındakişeyelri konuşur kadınlarda hiç erkeleri çekiştirdikelrine rastlamdım ama erkkeler ersmen or**pu olyo erkek şeysiişte sevmiyom ya yapan olursa hıhı der geiyrum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle dedikoducu erkekler var ki..
    ama hepsi yapmıyor genelde erkekler kendinden, maçtan, gündelik olaylardan bahseder

0|0
    0|0
    • 2ay

Tabiki hepsi yapmıyor ama cidden bazıları öyle bir dedikodu yapıyorki kalıyorsun öyle:)

Erkekler Ne Diyor 20

• Tek yaptığım dedikodu;sektör yani iş dedikodusu. Onun dışında erkek adama dedikodu cidden yakışmıyor!

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende yakıştırmıyorum çok itici geliyor ama yapıyorlar 😂

• 2ay

Delikanlı, mert adam atıp tutmaz meydanı boş olunca, kimsenin gıyabında da konuşmaz. Varsa derdi yüzüne söyler, gerisi hikayedir.

• 2ay

Öyle olması gerekiyor

• Erkekler yapmaz hanim evladi olan light erkekler yapar. Ben ve arkadaslarim da dahil dedikodu yapmayiz bize ne kimin ne halt ettiğinden boşa zaman kaybi.

0|0
    0|0
  • kadınlar yapar. mesela kızlar benim dedkodumu çok yaptı. hiç yapmadığım şeyleri konuşup haketmediğim sözler sarfettiler millete. adım çıktı

0|0
    0|0
  • Kadınların eline su dökemese de erkeklerde dedikodu yapar.

0|0
    0|0
  • erkekler..
    kendinizi kandırmayın.. ;)

0|0
    0|0
  • Kadınlar gibi dedikodu yapan mı var ya? Çiçek böcek herşeyin dedikodusunu yaparlar

0|0
    0|0
  • İki kadının bir saatte yaptığı dedikoduyu dünyadaki erkek nüfusu bir ayda yapar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen hemcinslerin arasında ne dedikoducular olduğundan bihabersin anlaşılan😂

• 2ay

Bihaber değilim, ama kızlar arasında neler döndüğünü gördükten sonra çüş dedim.

• Travestiler

0|0
    0|0
  • Erkekler kendinin kadinlar baskasinin dedikodusunu yapar. Biri sisinmeye biri eziklemeye

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle bir ayrım yok yanımda dedikodu yapan erkekler oldu :)

• 2ay

Yapzr. Benim cok isim olmaz. Ama nerde ne konusulursa muhakkak duyarim. Yaymam

• 2ay

Aynen :)

• Erkeğin ırıspısı çok meşhurdur...

0|0
    0|0
  • a dedım

0|0
    0|0
  • Küçük insanlar dedikodu yapar

0|0
    0|0
  • Erkekler de çok dedikodu yapar ama erkeğin çok dedikodu yapanına karı gibi denir

0|0
    0|0
  • Erkeklerin yapmamasi gerekir ama dedigin gibi yapanlari da cok fazla :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Hemde ne dedikodu😂 ünv. de bir arkadaş saçını boyatmış ben kız halimle fark etmedim erkekler fark etmişte yorum bile yapıyorlardı 😂

• 2ay

Oz elestiri yapabilmen guzel :)

• Ister kadin olsun ister erkek bos vakti cok olan yapar. acik ve net

0|0
    0|0
    • 2ay

Farklı bir bakış açısı:)

• 2ay

Ben dalgaya alıp gülmeyi seviyorum sadece ama yargılamam insanları... Mesela kim kimle sevgili kim ayrılmış zerre umrumda değildir 😂

• 2ay

Senin umrunuda cok merak ediyom ne kadar relax bir umrun var :)

• Erkekler tabiki

0|0
    0|0
  • Sen demi

0|0
    0|0
  • En mantıklısı C gözüküyor ablacım :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir yaparlar ki erkekler de :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...