Taciz/tecacuzcunuz size bayram msji atsa?

Zamaninda aileniz sessiz kalmis. Cunku herseyi anlatmamissiniz. Ama anlatsaniz da yine o sessizlik olacakmis. Bir sekilde uzerinden yillar gecmis. Ve o kisi size facebookdan bayram mesaj atmis? Tepkiniz ne olurdu?

0|1
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kiyamet kopmali tecavuzcu cezasini bulmali.. bak canim o adam bugun disarida serbest cocuklarimizin bacilarimizin analarimizin icinde geziyorsa senin yuzunden.. boyle bir olaya tepkisiz kalmak kabullenmek akil alir is degil.. dus bu isin pesine!! Devletten hertur yardimi alabilirsin.. baksana utanma arlanmasida hic yok

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden şikayet etmiyorsun? Böyle olaylara göz yumulmaz güzel kardeşim. Nasıl bir had bilmezlik bu böyle. Karakter yoksunu bir de mesaj yazıyor. İleri gitmeyeceğinden nasıl emin olabilirsiniz ki bilinçli olun lütfen gidin şikayet edin.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Görmezden gel. Bu saatten sonra diyaloga girdikçe sen zarar görürsün. Mümkünse sana ulaşabileceği tüm kanalları kapat.
    Ha tabi en doğrusu konuyu yargıya taşıma ihtimalin varsa onu yapman ama ailen arkanda durmamışsa için zor.
    Geçmiş olsun

1|0
    0|1
  • Onunla bu konuyu konuşur, mesaj ve ses yoluyla itiraf etmesini sağlar ve bunları ceza alması için mahkeme de kullanırdım.

1|0
    0|1
  • engellerdim direk

1|0
    0|1
  • Benim içimde fırtınalar koparken o bayram edicek ve mesaj yollucak sıkma canını kendine güven acımasızca intikamını al herkesin annesi ve kız kardeşi olabilir ben kaldıramam bir şekilde ölene kadar ölüp ölüp dirilecek bir intikam al yak canını buradaki adalet burda birde toprağın altında hesaplaşırsınız

1|0
    0|1
  • kesinlikle ve kesinlikle ceza almasını sağlamaya çalışırdım umarım başına gelmemiştir böyle bir olay ama kesinlikle adli mercilere üzerinden ne kadar zaman geçse bile bildirilmesi gerekir hatta bizzat gidip öldürülmesi gerekir

1|0
    0|1
  • Engeli bas mesajı yasakl gitsin senden o yüz bulmuş belli

1|0
    0|0
    • 2ay

Tacizci olsa Sövüp engelerim herhalde ama tecavüzcüyse direk engellerim bulaşmaya gerek yok

• 2ay

@Becausecool teşeklürler sanada iyi bayramlar.

Mabel matiz - 🎧🎧🎧

• 2ay

Mabel matiz - ahu 🎧🎧

• Benimle iletişime geçme yollarını kapatırdım.

1|0
    0|1
  • bu nasıl bir serefsizliktir boylelerine ne yapsan az utanmaz serefsiz

1|0
    0|1
  • Anasını severdim.

0|0
    0|1
  • Nasıl ya sessiz kalmış nasıl bir ailen var

0|0
    0|1
  • tecavüzcünüzden bayram mesajı 😂

0|1
    0|0
  • İğrenç Olmalı. Çocukkenmi yapmıştı

0|0
    0|0
  • hem tacızci hem yüzsüz olaya nerde geçıyor

1|0
    0|1
  • oh oh gel bir daha becer derdim

0|0
    0|0
  • eskıyımı hatırladın canısı bu kısı sana nasıl mesaj atabılıyo ya ne yuzlee neden aılenle paylasmadıgını merak ettım acıkcası

0|0
    0|1
  • Ana avrat küfür et

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• nasıl sessiz kalınır böyle birşeye keşke sen susmasaydın ama küfür ederdim sinirlendirip herşeyi itiraf ettirir küçük de bir ceza alması için herşeyi yapardım

1|0
    0|0
  • Tacizci olsa Sövüp engelerim herhalde ama tecavüzcüyse direk engellerim bulaşmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Korkarım ben.😟😌

1|1
    0|0
  • Eğer kimse bir şey yapmıyorsa ve ben bu duruma uğramışsam kaybedecek hiçbir şeyim yok demektir. Aklımdan geçenler hayatımı bile karartsa da yapardım.

1|0
    0|1
  • ebesini s*****

1|0
    0|1
  • Attı küfür edip engelledim
    Korkuyorsun sanırım ama bu tiplere korkarsan daha çok üstüne gelirler bir akraban varsa güvenilir ona söyle ağzını burnunu kırsın

1|0
    0|1
  • Goruldu yapmadan engellerdim

1|0
    0|1
  • engelllemek

1|0
    0|1
  • Engelle

1|0
    0|0
  • Ben susmam ölürüm iskence bile gorsem aci ceke ceke ölcek olsam bile yemin ederim susmam beni asla kimse susturamaz katil olurum yine susmam

1|0
    0|1
  • Direk engel

1|0
    0|1
Yükleniyor...