Sizce bu çocuklar kapımıza bayramlaşmaya gelir mi ):?

Hep eskileri yad eder dururuz. Küçüklüğümü hatırlıyorumda. Evde bayram günleri ailem zil çalmasindan duramazdi. Çocukların biri gelir biri giderdi.

Peki ya şimdi neoldu da o çocuklar gelmiyor? Kısaca bir kac maddeyle bahsedelim.

DÖVDÜK ONLARI
Sizce bu çocuklar kapımıza bayramlaşmaya gelir mi ):?

SÖVDÜK , AZARLADIK

UÇURUM YARATTIK ARALARINDA

KİRLETTİK ONLARIN TEMİZ HAYALLERİNİ

YETMEDİ ÇEKMEDİK PİS ELLERİMİZİ ÜZERİNDEN VE ÖLDÜRDÜK...

Şimdi size soruyorum o çocuklar kapıya bayramlasmaya gelirmi?

• Gelmezler beklemeyin ):
    56% (18)70% (14)62% (32)Oy Ver
  • Belki bir umut 😔
    44% (14)30% (6)38% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Aynı apartmandaysan belki gelir yoksa tanımadığın insanlarla konuşmayacaksın diye sürekli tembihlenen çocuk gelir mi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sen kızın olsa sapık tacizci amcaların kapısını çaldırır mısın? Tavuk s. ken insan oğlunu kızını ne hale getirir bir düşün.

1|2
    0|0
    • 2ay

Haksizsin diyemem... haklisin demeyede dilim varmiyor... ne zaman hangi ara bu hale geldik üzülüyor insan

• 2ay

Mahkemelere gidelim bir de.
      13 yaşındaki kıza 24 kişi tecavüz etti! Tahliye kararı çıktı

15 yaşında 8 kişinin tecavüz ettiği olayda sanıklara tahliye

Zihinsel engelliye tevacüz iddiasından tutukluydu. Serbest kaldı

16 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Davasında 'Rızası Vardı' Kararı

Cansel'e tecavüz eden öğretmen serbest

Minibüste tecavüze tahliye

Ödüllendirilmediği kaldı: Tecavüz girişimine ‘iyi hal’ indirimi, haneye tecavüze erteleme

2013 yılı aralık ayında barındıkları devlete ait yurttan birlikte kaçan 13 yaşındaki 15 yaşındaki iki kız arkadaş, Gölcük’te toplu tecavüze uğradıklarını belirterek şikayetçi olmuştu. Toplu tecavüz davasında tahliye

İstanbul'da, 16 yaşındaki Ukraynalı kıza bıçak zoruyla tecavüz ettiği öne sürülen ve 36.5 yıl hapsi istenen servis minibüsü şoförü, çıktığı ilk duruşmada tahliye edildi.

14 yıl 2’şer ay hapis cezası alıp tahliye oldular

bunlar sadece google'da tecavüz tahliye kararı diye yazınca karşıma çıkanlar. AKP'yi suçlama nedenimi anladın mı ŞİMDİ?

• 2ay

Oncelikle bu saatte usenmeyip bu kaynakli bilgileri gectigin icin tesekkurler... bende Akp sempatizanligi yok tam tersi benimsemedigim bir parti.. sola yakindir benim düşüncelerim... senin orneklerinin konuyla baglantisini anladim... soru detayinda zaten suanki duzene gonderme var... Bunda halk kadar hukumette sorumludur... burada hemfikiriz... iyigeceler

Kızlar Ne Diyor 8

• Dünyanın en zor işi oldu çocuk olmak :/ Oysa dünyanın en güzel şeyiydi çocuk olmak...

0|2
    0|0
  • İçimi acıttın. Keşke bu masumlara kol kanat gerebilsek :(

0|2
    0|1
  • Gelmezler.😖😌

0|1
    0|0
  • Kimse onlara bayramda milletin bayramını kutlamaya gidin demiyor ki

0|2
    0|0
  • Ne iğrenç. insanlar varya😒

0|2
    0|1
  • Gece gece moralim bozuldu

0|2
    0|0
  • Dünya bu kadar pislestikce gelmezler, gelmesinlerde.

0|2
    0|0
  • içim bir tuhaf oldu ya :(

0|2
    0|1
    • 2ay

Benim sabahtan beri öyle bekliyorum bekliyorum gelmiyorlar... kaseler agizlarina kadar dolu sekerle cikolatla 😔

• 2ay

@Palmiyeyaprakları sen çikolatalar için üzülme ben hepsini yerim (: şaka bir yana eskiden bayramda büyükleri gezerdik. Şimdi Bodrum'a kömür almaya Çeşme'ye su doldurmaya gidiyorlar. Yazık ya cidden çok yazık. Şu 3 günlük bayramları hiç üç gün kutlamadık ki. Ya 1 hafta oldu ya 9 gün. Eeee bir de otellerin fiyatları da ucuz bu sene turist gelmedi. Eee nolacak? Yerli türist 200 liralık odayı 70 liraya tutuyor. Bak face tweeter isnt snapchat kaç tanesi memlektinde foto koymuş kaçı bikinili.

Erkekler Ne Diyor 5

• bence günün sorusu olmalı

0|2
    0|0
  • her insan önce kendini eleştirir yukarıdakiler gerçek ama şuda var, artık buyuynce çocukları ya askere ya okumaya gidiyorlar akrabalar gitmiyor ya da azalıyor giden, biz bir kere ramazan byramında gitmiştik, dolaştık komşualrı, güzeldi, bayram paylaşmaktır Sırg Eti için kesiyorsun garip gelsede biraz Dinimizde var, Allah ın yarattığını ona sunuyorsun, adak,, stın aldıktan sonra3-4 gün geçincede Hayvan alışıyor Zor geliyor kesmek,20 sene önce ki koyun üzerimize atlıyorsun Kesince Ağladık, sadece bağlamıcan etrafı kapalıysa hayvan rahat dolaşsın satın alırkende ARABAYA AYAKLARINI BAĞLI ATMAYIN,,, tuvatetini yapsın gzte serin, eziyetle olmaz kurban

0|0
    0|0
  • 4. resimde ki keko gibi olucağıma yanında duran para kazanan çocuk olurum

0|0
    0|0
  • Welkam tı ÇOMARİSTAN

0|0
    0|0
  • Gelmezler beklemeyin

0|1
    0|0
Yükleniyor...