Bayram gelmis neyime?

Uzun zamamdir kendi ailemle gorusmuyorum anne babam hep ayrımcılık yapardı bu yuzden artık son damla da kardesimin düğününde yaptılar sonuna kadar bagimi koparttim. hem maddi hem manevi ayrım yaptılar devamlı, ben bekarken tepki vermezdim. ama evlendikten sonra gözüm açıldı bu yuzden tepki verdim ama bu seferde islerine gelmedi eşimi suçladılar şimdi ise gorusmuyorum daha once yaptıkları herşeyde affettim gelip her seferinde özür dilediler. fakat artık tak etti siz olsaniz ne yapardınız benim bu sefer affim yok olmaması da gerek çünkü her seferinde aptal yerine koyuluyorum siz olsaniz ne yapardınız kardeşler arası ana babanız ayrım yapsa? bayram da bile boynun bükük böyle yapanları Allaha havale ettim? ya siz

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• böyle yapınca anne ve babandan hiç bir farkın kalmamış. armut pişer dibine düşermiş. unutma insanlar birlikte yaşar herkes kendi payına ölür. aile toplumun en küçük yapı taşıdır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne alaka ki aile ayrım yapınca ben niye suçlu oluyorum

• 2ay

Bence yanlis düşünüyorsun eğer çocuğun varsa bununda böyle olmadığını bilmen gerekir bir anne babanın görevi sadece o çocuğu dünyaya getirmek değildir. çocuklar anne babaya Allahin bir emanetidir onlar bu emanete hıyanet ettiler diğerlerine ayrı bana ayrı muamele yapmaları çok acı hem maddi hem manevi onlara daha once çok çok yardımcı oldum hep affettim ve gördüm ki ben affettim ve onlar daha beter oldular bu son damladan sonra olmasınlar kafam yokluklarina alışınca rahat gibi gibi

• 2ay

Birde Şu an bana sadece yorum yapmak için yapiyorsunuz imajı cizdiniz gerek yok bu tarz şeylere pardon ama yeterince üzgün birini daha fazla üzmek egoistligi gereksiz

• Kafana bile takmayacaksin içine at at nereye kadar biraz da kendini düşün ve bitir tüm bağları kafan rahat etsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Bitirdim ama illaki içsel bir huzursuzluk oluyor

• 2ay

Yok hayır çok çok kotu degilim aksine onlar olmayınca daha iyiyim bana huzursuzluk vermesinler yeterli kac aydan sonra işi bitmiş kardeşimi benida bayram mesajı atıyor daha once nerdeydi aklı

• 2ay

Madem kendini bu şekilde iyi hissediyorsun o zaman duümeni hiç kirma aynı şekilde devam

• Senin, kardeşinin boyu kaç?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne alaka

• 2ay

Evet kardeşlerim benden uzun boylu ben onlara göre kisayim

• 2ay

Kardesimin değil kardeslerimin 5 kardeşiz çünkü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...