Abim instagram acti?

abim instagran acti ve çok kıskanç bir abi bende rahatsiz oluyorum onu cikarsam veya engellersemde bunun nedenini sorar ve suphelenir sizce ne yapmaliyim yardim edersebiz cok mutlu olurum

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• eger sureklı takıp altındaysan bırse yapamazsın. ama su sekılde bırsey yapabılırsın. engelle sonra engelını kaldır otomatıkman takıpten cıkmıs oluyor. sonrasında bırkaç gun hesabını kapat gecıcı olarak. sorarsa hesabı kapattm sıkıldım dersın. actıgındada neden ben eklı degılım derse bılmıyrm de. sonucta kullanıcı adınıda degıstrsen numaradan ve ılıskılı hesaplardan otomatıkman cıkıyor daha beter huylanır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim ne yaptı biliyor musun? Bütün aile bireylerini sosyal medyadan çıkardı. Dondurdum dedi kullanmıyorum. Sadece arkadaşlarını bıraktı. Böyle de cingözdür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• başka bir instagram hesabı daha aç, arkadaşlarını orda ekle, özel şeylerini orda paylaşırsın, abin de anlamaz :)

0|0
    0|0
  • hiç iğneyi kendine batırıp demiyor'' ben rahat dursam abim bana birşey demez'' diye

0|0
    0|0
  • Abinin görmesini istemeyeceği şeyleri yapma sorun olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Ben kardeşimi dövüp zorla şifresini aldim girip baktim kimlerle ne konusmus diye

0|0
    0|0
  • abinden bile utanacak işlere bulaşma ufaklık

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• yapcak bir sey yok

0|0
    0|0
  • 2 hesap aç biri abinin bildiği biri de rahat takılabileceğin

0|1
    0|0
  • Kullanıcı adını değiş ve engelle

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaslarin beni eklemesin diye çıkarttım de

0|0
    1|0
  • Sende kiskanmasina sebep olacak seyler yapma

0|0
    0|0
  • Niye engellemeye çalışıyorsun ki? Kötü bir şey mi paylaşıyorsun ki instagram da.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...