Ailemden çok sıkıldım artık rahat vermiyorlar sürekli baskı sürekli baskı ne yapmalıyım?

18 yaşındayım orta okul bitince yani 12 yaşından beri dediklerini yapıyorum beni köpekleri gibi görüyorlar evden dışarı adım attirmiyorlar lise yi okutmadilar okumak cok istiyordum. Hiç arkadaşım yok günes yüzü daha görmüşlüğüm bile yok kız kardesime bakıyorum zorla baktırıyorlar. İnsanlarla nasıl konusacagimi bilmiyorum. Belki iş bulursam düzelirsin diyorum ama lise mezunu degilim iş bulanan arkadaş dda bulamam. Bu gidişle intihar edeceğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Canım ya sabret elbet onlar senin büyüdügünü kabullenecek ama sende onlara göster büyüdüğünü

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• daha önce bir yanlışını görmüş olabilirler mi? bu kadar acımasızca davranıyorlarsa sebebi ne acaba? tek çocuksun galiba sana burdan yaşama öl falan demişler. ama şunu düşün sonsuza kadar ailenle yaşamayacaksın. hayatta sürprizlerin nereden geleceği belli olmaz. sosyal medya kullanarak arkadaş falan edinebilirsin. hatta sevebilirsin bile. belki o zaman katlanılabilir hale gelir yaşadıkların. yarın öbür gün evlenir gidersin zaten. intihar etmeyi sil ama aklından.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Böyle bir aile çalışmana izin vermez malesef evde kendine uğraş bulmaktan başka çare yok zaten 18 ine geldiysen everirler seni diye tahmin ediyorum

0|1
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • Polise git şikayet et şiddet uyguluyorlar de.

0|0
    0|0
  • Geri'zekali

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden

• 2ay

Tamda anlayacak insanlar ya hepsi yobaz sürüsü

• 2ay

Yaşın 18 artık bazı şeyleri anlatman lazım kendi hayatın için..

• Sacmalama aileden sikinilmaz bir hic olmadiklarini dusunsene

0|0
    0|0
    • 2ay

Hergün şiddet uyguluyorlar biktim 6 senedir çekmediğim yaşamadigim bir şey kalmadı.

• 2ay

Aile ve sosyal politikalar bakanligina ulasabilirsin en dogru secim bu olacaktir

• Öl kurtul yaşanmaz böyle hayat

0|0
    0|0
  • İntihar süsü ver bak bakim karışabiliyorlar mı..

1|0
    0|0
  • Sen en iyisi evlen. :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Kimseyi tanımıyorum.

• 2ay

Şaka yaptım ama galiba sen bu evden gitmek için ciddiye aldın? :/

• 2ay

Gitmek istiyorum kaçmak istiyorum ama param pulum yok çalışıp para kazanmak istiyorum belki o zaman kacabilirim

• Güzel kızsan zengin koca bul

0|0
    0|0
    • 2ay

Zenginliği ne yapayım ben

• 2ay

ben sevmek istiyorum para pul hiçbirşey umrumda değil.

• 2ay

Ne diyim ya böyle kızların olduğunu bilmek sevindirici

Kızlar Ne Diyor 3

• Alo 147

1|0
    0|0
  • cok kotu bir durum cidden, aileni polise sikayet edebilirsin bence okutmadiklari icin sonucta yasal olarka yaptiklari suc

0|0
    0|0
  • Etme çalış evden kac

0|1
    0|0
Yükleniyor...