Annemin bu davranışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle hayırlı mutlu bayramlar herkese.

Şimdi benim 18 yaşında bir kız kardeşim var. Annem sürekli cekmecesinde sigara buluyor ve atıyor. Ama kardeşime hiç kızmıyor neden sigara iciyorsun bunlar neden burada diye. Sözünü bile etmeyip hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• E e boşuna atıyo o zaman

0|0
    0|0
  • vakti ve saatini bekliyordur kesin :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeşimin söylediğine göre birkaç yıl öncede olmuş aynı şey. Ara ara yıllardır tekrarlanıyor

• 2ay

Evde mecburen öyleyim dışarda da çok sıcakkanlı sayılmam zaten soğuk aileyiz evet

• 2ay

sen şimdi sıcakkanlı olmayı dene soğuk insanlar sevilmez yanlış anlama ama hislerini dile getiremezler belki hissetmezler bu sana yönelik bir cevap değil öyle bir koymuşum var ordan biliyorum güldürmeye uğraşırım falan bildiğin adam kazma işte

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızmak zorunda mi allah allah

0|0
    0|0
  • Karşı değil demek ki

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne bileyim annem çok rahat birisi değil aslında gören bu kadın böyle birşeye kızar der yani

• 2ay

Benim annemde katı kuralları olan bir kadınama bazen bu tarz konularda çok kızmamasına anlam veremediğim oluyor. Bende anlayamıyorum anneleri😄

• 2ay

İlginç 😄

• Yanlış bence alıp karşısına konuşması lazım..

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle de, neden bunu yapmıyor?

• 2ay

Bilemiyorum, eğer kardeşin aksi biriyse konuşunca daha kötü olacağını inat yapacağını felan biliyorsa bu sebepten de konuşmuyor olabilir.

• Bir bildiği var

0|0
    0|0
  • Bence yanlış

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • belki kardeşin de annenin bir hatasını yakalayıp onu tehdit etmiştir. karşılıklı yani. o onun sigarasına laf etmeyecek o da onun hatasını dillendirmeyecek. wuhuuuuuuu yine çok zekiyim

0|0
    0|0
    • 2ay

Tatilde çok mu dizi izledin kanki 😂

• 2ay

yok aynısı başıma geldi de. annem sigara içiyor bende anneanneme söylerim diye tehdit ediyom. ama bence mantıklı bir düşün derim. wuhuuu film gibi hayatım var

• 2ay

Ahahhha😄

Yükleniyor...