Yeni evleniyorsunuz ve evinizi kurarken kaynananız her şeye karışıyor ne yapardınız?

Her şeye karışıyor ve her konuda sizden sormadan akıl veriyor. Bu durumda ne yapardınız?

Güncellemeler:
2ay Beni beğendiği için, mühendis olduğum için oğluna uygun gördü o tanıştırdı. Tanıştık ve sevdik birbirimizi. Oğlu doktor. Ama kıskançlıkları, herşeye karışması bıktırdı beni. Ne yemek yiyeceğimize bile kendi karar veriyor. Diğer gelinlerini cahil diye küçümseyen kendisi okuma yazma yeni öğrenmiş bir kadın. Oğullarım okudu cahil kızlarla evlendi diye millete dert yanar. Ayrı oturacağız tabii ki. Eşi bile dayanamayıp terk etmiş. Kayınpeder ve yeni eşi çok saygılılar ama bu kadın görgüsüzün biri!

0|0
30|22

En İyi Erkek Görüşü

• Burasi benim evim ve ben yasayacagim izninizle benim dediklerim olacak! Allah korusun ama o kadin omur boyu rahat vermez.. herseyi gozden gecirmek icin bir buyuk neden bence..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi bildim bileli babaannemle yaşıyoruz. Annem ise yaklaşık 40 senedir. Babaanem de hırlı bir kadın olmadığı için alakası olan olmayan her işin içinde ama annem sustuğu için maalesef sürekli suistimal ediliyor. O yüzden baştan tepki gösterilmesi taraftarıyım. Ev benim evim ben yaşayacağım o yüzden kendi işinize bakın gibisinden ama kibarca... Herkesin hayatına kimse karışamaz...:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Tatlı dil çok önemli, daha evlenmeden kaynana hırslanmışsın sevdiğinin annesi o önce saygı. Bu şekilde çemkirirsen sevgilini mutsuz edersin dolaylı olarak sen mutsuz olursun.
    Eşine söyle, tatlı dille evlenecek ve bu evde yaşayanın sizler olacağını annesine anlatsın. Kadın, çocuğu için kötü bir şey istemez oda sizi düşünüyordur.

0|0
    1|0
  • benim annemde olsa onun annesi de olsa, haddini bildiririm..

1|0
    0|0
  • veremz efendim orada biiz kalcaz ve biz ne istersek o olacak.. benim annem benim tarzıma karşmıyo onlara ne :D :D

1|0
    0|0
  • Bak şimdi sen bir anneden oğlunu alıyorsun yavrusunu canını hayatını aşkını alıyorsun bırakta karissin

0|0
    1|1
  • karıştırmam ki ben evimi düzerken karımı alır giderm o ne isterse o başkası karışamaz ah be aslında her konuda kızların tam istedigı erkeğim de benim istediğim gibi bir kız yok ortada. d

1|0
    0|0
  • Akıl vermesi ona uyacağımız anlamına gelmez..

Mantıklı gelirse söylediği uyarız..
    Değilse bildiğimizi okuruz..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Evlenme. o kaynana Sana Hayati zindan eder

1|0
    0|0
  • Konuşma şeklin hiç hoş değil..

1|0
    1|0
  • Ulan senin annen karisinca aorun yok kaynana karisinca mi her bok oluyor kariasin o da bir anne onun da evladi var senin ananin oldugu gibi

0|0
    1|0
  • Cahil kaynana cahil gelin ilişkisi normaldir

0|0
    1|0
  • yaşlılık psikolojisi
    gençken kızıyonuz yaşlanınca sizde öyle oluyonuz
    he de tamam de yine bildiğini yap

0|0
    0|0
  • adamı parasal yönden zora sokmuyorsan karışmasın.. bazı gelinler bunu umursamadan hareket edebiliyolar zor durumda kalan damatlar var adamları pişman etmeyin yani zamana yayın.
    yapacak şeyde yok aslında huyu o onunda.

0|0
    0|0
    • 2ay

Madde yönden benim ailem ve ben daha iyiyiz. Aileleri karıştırmıyoruz maddi olarak. Ev babamın evi

• 2ay

o zaman hiç karışmaya hakkı yokmuş. fikir verebilir ama bu noktaya gelcek kadarda fikir, nasihat bayar insanı

• he dersin, hiç ona belli etmeden gider ne istersen alırsın, damad ne diyor bu duruma?

0|0
    0|0
    • 2ay

Susuyor annem böyle diyor

• 2ay

Güncellemeyi oku ona göre yorum yap. Maddi olarak aileleri karıştırmıyoruz bile. Oturacağımız ev babamın. Ama bu kadın görgüsüz saygısız biri.

• 2ay

kardeşim sen evliliği maddiyatla ölçyosun inşallah yanılyorumdur ama bu yolun sonu yok

• Ölünce duana karışmam derdim.

0|0
    0|0
  • Laf yerinde güzel çakarım lafımı ama aşşalıyıcı bir durum yoksa alttan alırım eşimin anası olur sonuçta derim

0|0
    0|0
  • He de bildiğini yap sinir bozucu durum

0|0
    0|0
  • Ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Şu siteden çık ya sosyal güvenlik kurumu mu lan burası evlenme o zaman

0|0
    1|0
  • o boku alir yuzune surerdim :) sanki kaynananmi kocanla evlendi senmi karistirmayin hiçbirşeyinize :)

1|0
    0|0
  • Al çekinme kendi evin gibi düz derim

1|0
    0|0
  • Kaynanayı ne yapmalı
    Kaynar kazana atmalı
    Yandım gelin dedikçe
    Altına odun atmalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Kavga ederim 😒

1|0
    0|0
  • Saģane derim ona mi kalmış

1|0
    0|0
  • Karışma derdim kısa net

1|0
    0|0
  • Sabrederdim he he derdim o gikten sonra istedigim gibi yapardim yinede , ya da onunla düzgünce konusurdum bak sen benim annem sin artik gibi sinden felan😉🙈🙆😁

0|0
    0|0
  • büyüktür, bir bildiği vardır derim orta yolu bulmaya çalışırım.

0|1
    0|0
  • Laf sokarım çok fena bir daha ağzını açamaz

1|0
    0|0
  • Eşimi uyarırım annen bizimle yaşamiycak söyle ona karışmasın derim

0|0
    0|1
  • Evliliğimden 1 ay sonra her şeye karışmaya başladı ve şu an fazlasıyla huzursuzuz. Biraz olsun aklın varsa en başından sert bir dille engelle sakın kırcam diye korkma yoksa en çok sen kırılıyorsun.

1|0
    0|0
  • Yaptığına yapıcağına pişman ederim

1|0
    0|0
  • Nisanlima rahatsizligimi tatli bir dille anlatirdim.. yuz goz olmamak adina...

0|0
    0|0
  • Bilmem ki 🤔

0|0
    0|0
  • Kes sesini derim karışamaz bana asdas

0|0
    0|0
  • He de geç ne olacak

0|1
    0|0
  • Çok gıcık bir durum. Hiçbir şey almam surat yaparım

0|0
    0|0
  • Ona söylerim rahatsızlığımı uygun bir dille. Ama ben rahatsız olmam böyle durumlarda büyüktür vardır bir bildiği.

0|0
    0|0
  • Ayrılırım müstakbel eşimden

0|0
    0|0
  • Ya sabır çekerim :) :) İkaz ederim kendisiyle bu durumu konuşurum..

0|0
    0|0
  • Eşim de görüyordur bu durumu herhalde ona soylerim o da annesini uyarır

0|0
    0|0
  • Hmmm

0|0
    0|0
  • Fikirlerini söyleyebilir uyarsın uymazsın sana ve eşine kalmış

0|1
    0|0
  • ben olsam eşime soylerdim annesi uyarsin eğer eşim yok ben soyleyemem ne var hem akıl veriyosa fakan derse bırakır giderdim

0|0
    0|0
  • Tatlı dil ile uyarırdım eğer dinlemezse oğluşuna söyler trip atar halletmesini isterdim 😂

0|0
    0|0
  • Napayim bisey yapmam olumlu konuşmaya bakarım yaşlı sonuçta..

0|0
    0|0
  • Karışabilir oğlu evleniyor sonuçta.

0|0
    0|0
  • Çok fazla takılmam

0|0
    0|0
  • ayrı mı oturacaksın? Benim istediğim gibi olsun benim evim diyebil

0|0
    0|0
  • Yıkarım ortalığı