Bugun bayram ve ben her bayram hatta hegün oldugu gibi annemle kavga ettim üşenmezzsiniz detaylar kısmını okurmusnz?

annem 17 yaşında görücü usuluyle evlenmiş bir kadın. babam iyi huylu birisi ama anneme pek sevgi gösterdigi söylenemez. severek evlenmemişler saygısı vardır küfürü dayagı yoktur bize sevgisi fazladır. annem çalışıyor 9 senedir. ben de 21 yaşındayım ve üç kardeşiz..3 kız ve en büyükleri benim 4 sene falan çocukları olmamış annemlerin sonra dogmuşum anne sütü içmemişim mesela babannem büyütü diyebilirim babanne me anne diyordum küçükken birlikte kalıyoduk zaten. ben uzun zamandır annemin beni sevdiğini hatırlamıyorum. küçükken annem beni dövdügünde hep babanneme şikayet ederdim onlar tartışırdı benim yüzümden de annemle babam çok tartıştı ama annemden hiç bişeyimi gizlemem onu öpmeye çalıştıgımda beni yiter. hep kavga ettigimizde beni kovar babannende kal der. kovar üniverste okuyorum ve 3 ay tatile geldigimde bile beni kovdugu zamanlar oluyor. sabah 7 de kalkalım diye geldi yanımıza bagırdı ben uyanmaınca benden nefret ediyor bende duramadım hakaret ediyor bişeyleri başarabilecegimi düşünmüyor. mesela herkes begeniyor güzellik açısından annem begenmiyor. burnum küçük olup okadarda dikkat çekici bir çirkinliği olmamasına ragmen yani çevremden burnumla alakalı sadece ondan tepki almama ragmen dalga geçer. çalıştıgı için ben yardım etmesem kıyameti koparır her şeyde ben suçlu oluyorum ve geldigime gelecegime pişman oldum. erkek arkadaşımla tanıştırmıştım. ayrıldık ciddi düşünüyoduk ve bana düşman kesildi her kavga da başıma kalkıyor ve ben çok yıpranıyorum. o böyle yaptıkça onun hareketleride benim gözüme batıyor aslında hastada ona bişey olsa ben bunu kaldıramam ama artık ona sevgimi bende yansıtamıyorum. hastalık gibi bişey küfür de ediyor bazen bana çocuklugumdan beri ve küççükken daynaamayıp bende ediyodum beddua ediyor küçük kardeşlerim ne hata yapsa onu örnek alıyosunuz diyo. beni begenmiyor arkadaşlarımı görse onların yanında keske siz benim kızım olsaydınız diyo. bendede hatalar var ama sevgi görmedikçe bende çok hırçınlaşıyorum.

Güncellemeler:
2ay yakınlarda kardeşini kaybetti ve iyice hayattan sogudu tedavi olmak istemiyor bizi önemsemiyor ölmek istiyor kendide kardeşi ölünce herşey onun için degersizleşti bizlerde bizim bir kıymetimiz yok mu yani tamam bende ona kötü davranıyorum ama kin tutamıyorum o bana kinli asla unutmuyor ve en zayıf noktalarımı çok iyi biliyor ben hakaret yemek istemiyorum onada hakaret etmek istemiyorumm napmamgerekiyor eve gelmesem ve biraz konuşmasam çözüm olurmu

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• ayni durum bende var ne yaparsin ki annelerin ilk evlatlarina mi boyle yoksa baska bir neden mi bilinmez. banda davraniyor aynısını yapıyor Şu an askerdeyim bana hicbir ise yaramiyorsun dedi. askerde bir insan ne yapabilir ki.

neyse yapacak birsey yok evde kuytu kose bul ve sus. ben oyle yapıyorum artik. bagirir cagirir gider. beddua okur yapacak bisey yok

0|0
    0|0
    • 2ay

işte haklısın galiba sorun şu ki ben susamıyorum kırıyorum ve suçlu oluyorum bu kez dahada üzülüyorum inanılmaz derecede çenesi var bir susuyum desen ikincide kaldıramıyorum hakaretini :/

• 2ay

arkadaşlarımlada pek anlaştıgım söylenemezz insanları çekemiyorum :/

• 2ay

ailenden kaynkli bu durum

En İyi Kız Görüşü

• O sana iyi bir anne olamamış, sen hayırlı bir evlat ol ;bayramlarda ziyaretine git, kötü bir durumunda yanında ol, doğum gününü kutla. Artık 21 yaşındasın bu saydiklarim haricinde (annenle anlasamiyosan) vakit geçirmek zorunda değilsin. Hayat senin hayatın ve inan bana sandığın kadar uzun değil. Senin mutluluğunu engelleyen insanları hayatında tutmamaya çalış. Bayramın kutlu olsun bu arada 😘

0|0
    0|0
    • 2ay

teşşekür ederim canım bazen insan kendini dışardan göremiyor umarım yapabilirim aslında çokta düşkünm sevgi bekliyorum. ve bu huyumdan nefret ediyorum dediklerini uygulamaya çalışıcam iyi bayramlar *-*

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen sonuna kadar Haklısın. Çok duygusal yazmışsın Kardes. O büyük yüreğinden öpüyorum Ayakta alkisliyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

bende bagrıyorum kırıyorum onu. ama hırçınlaşıyorum o beni sevmedikçe ve bana sevmeyi öğretmedi sanırım. beni evden kovdu. uzak kalıp soguk davranmam mı lazım ama ona bişey olursada vicdanım çok sızlar

• 2ay

teşekkür ederim :)

• 2ay

Ben kimseyi takip. etmiyorum istersen takip edebilirsin. çünkü gizli olduğun için bir daha Seni bulabilme şansım yok

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamanında yani gençken çile çekmiş mi geçmişte yasadiklari onu böyle yapmış olabilirmi

0|0
    0|0
  • umursama

0|0
    0|0
    • 2ay

anne mimi peki aldıgım beddualar :/

• 2ay

inşAllah ama bana karşı bir sevgisi yok ve sinirlendiiginde kırıcı oluyor tabi kırınlınca bende fazlasıyla kırıyorum :(

• 2ay

babanı sevmediğindendir

Yükleniyor...