Bugun bayram ve ben her bayram hatta hegün oldugu gibi annemle kavga ettim üşenmezzsiniz detaylar kısmını okurmusnz?

annem 17 yaşında görücü usuluyle evlenmiş bir kadın. babam iyi huylu birisi ama anneme pek sevgi gösterdigi söylenemez. severek evlenmemişler saygısı vardır küfürü dayagı yoktur bize sevgisi fazladır. annem çalışıyor 9 senedir. ben de 21 yaşındayım ve üç kardeşiz..3 kız ve en büyükleri benim 4 sene falan çocukları olmamış annemlerin sonra dogmuşum anne sütü içmemişim mesela babannem büyütü diyebilirim babanne me anne diyordum küçükken birlikte kalıyoduk zaten. ben uzun zamandır annemin beni sevdiğini hatırlamıyorum. küçükken annem beni dövdügünde hep babanneme şikayet ederdim onlar tartışırdı benim yüzümden de annemle babam çok tartıştı ama annemden hiç bişeyimi gizlemem onu öpmeye çalıştıgımda beni yiter. hep kavga ettigimizde beni kovar babannende kal der. kovar üniverste okuyorum ve 3 ay tatile geldigimde bile beni kovdugu zamanlar oluyor. sabah 7 de kalkalım diye geldi yanımıza bagırdı ben uyanmaınca benden nefret ediyor bende duramadım hakaret ediyor bişeyleri başarabilecegimi düşünmüyor. mesela herkes begeniyor güzellik açısından annem begenmiyor. burnum küçük olup okadarda dikkat çekici bir çirkinliği olmamasına ragmen yani çevremden burnumla alakalı sadece ondan tepki almama ragmen dalga geçer. çalıştıgı için ben yardım etmesem kıyameti koparır her şeyde ben suçlu oluyorum ve geldigime gelecegime pişman oldum. erkek arkadaşımla tanıştırmıştım. ayrıldık ciddi düşünüyoduk ve bana düşman kesildi her kavga da başıma kalkıyor ve ben çok yıpranıyorum. o böyle yaptıkça onun hareketleride benim gözüme batıyor aslında hastada ona bişey olsa ben bunu kaldıramam ama artık ona sevgimi bende yansıtamıyorum. hastalık gibi bişey küfür de ediyor bazen bana çocuklugumdan beri ve küççükken daynaamayıp bende ediyodum beddua ediyor küçük kardeşlerim ne hata yapsa onu örnek alıyosunuz diyo. beni begenmiyor arkadaşlarımı görse onların yanında keske siz benim kızım olsaydınız diyo. bendede hatalar var ama sevgi görmedikçe bende çok hırçınlaşıyorum.

Güncellemeler:
yakınlarda kardeşini kaybetti ve iyice hayattan sogudu tedavi olmak istemiyor bizi önemsemiyor ölmek istiyor kendide kardeşi ölünce herşey onun için degersizleşti bizlerde bizim bir kıymetimiz yok mu yani tamam bende ona kötü davranıyorum ama kin tutamıyorum o bana kinli asla unutmuyor ve en zayıf noktalarımı çok iyi biliyor ben hakaret yemek istemiyorum onada hakaret etmek istemiyorumm napmamgerekiyor eve gelmesem ve biraz konuşmasam çözüm olurmu

0|0
32

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...