Deli Koyunum ile Bir Dostluk Hikayesi 😪😪😭😭😭?

5-6 sene kadar önce...
Kurban bayramına 1 hafta kala babam köyden koyun getirmişti. Kahverengi tüyleri boncuk gözleri vardı. Dama koyduk. Yaz olduğu için damda yatıyoruz bizde. Bir süre gözlemledikten sonra koyunda sorun olduğuna karar verdik. Mee'lemiyor ses çıkarmıyor öylece boşluğa bakıyordu. 😪 Anlayan birisini babam çağırdı. Ve teşhisi koydular. Koyunumuz... Deliydi.
Adını Crazy koydum. Ve ona ilgi göstermek istedim. Koyun Crazy i ellerimle besliyor damda oturup derdimi mutluluğumu paylaşıyordum. 😪 Hatta hergün otlatmaya çıkarıyordum karşıdaki araziye. O kadar tatlıydı ki, bu hayvanı nasıl keserlerdi. Aklım almıyordu. Son günlerimiz yaklaştığında koyunum Crazy bana iyiye ısınmıştı. 1 hafta içinde çok yol katetmiştik. Ve o korkunç gün geldi. 😔😔 Kaderin onu benim hayatımdan çaldığı gün. Uyandıgımda babam onu kesiyordu. 😰😰 Ve benim Koyunum Crazy ses. çıkaramıyordu. Ama gözlerinde gördüm. Korkuyu gördüm. Ve bakmamak için odama gittim 😭😭😭
Akşamına büyük bir davet verdiler annemler. Ve çeşit çeşit etli yemek yaptılar. Benim koyunum artık soframdaydı. Ve ben yiyemedim. Koyunumu yediler pis caniler. 😭😭😭
Hikayem bu arkadaşlar o gün bu gündür unutamadım. Bana unutmam için bir önerisi olan var mı? 😭😭😭😭😭

Güncellemeler:
2ay Soruma niye görüş paylaşmıyonuz laa 😭😠😠😠
2ay Küserim hepinize ha 😭😭

1|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...