Dayımla bayramlaşmalımıyım?

Dayım ve annem miras kavgası yüzünden kavgalıydı 3senedir. Yengem annemle konusuyodu ama arkadamızdan kötülükler çeviriyordu. Küstüklerinde 15 yaşımdaydım dayımla 1 bayram bayramlaştım zaten yengemde zorla öpüyordu. Sonra dayımın oglu annemle bayramlaşmamaya ve konusmamaya başladı 3 senedir bende ne dayımla konuştum nede yengemle 3 senedir bide aile apartmanına oturuyoruz.3 seneden sonra dayımla annem barıştı. ama iğneleyici lafları vardı bazı. Nyse bgun annem dayımla bayramlaştı yengemde beni öptü. Ben dayımın elini öpmedim. Annem zorladı öp diye dedem falan. Ben öpmedim. Onun oglu geldi anneme bakmadı bile. Bana sen benle bayramlaşmassan düğününe gelmem dedi. Bende gelmezsen gelme senin oglunda annemin yüzüne bakmıyor. Siz artık bizim hiçbirşeyimiz değilsiniz dedim. Annemde kızdı sizce hatamı yapıyorum? Ama dayım karısı ve miras yüzünden annemle konusmamıstı sizce ne yapmalıyım pişman olurmuyum

0|1
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Pisman olmazsin niye olasin.. etki ve tepki olayi bu.. oyle yaptiklari icin yapmissin !
    Lakin anneniz baristikdan sonra sizin bu isin takipcisi olmaniz hata.. kirgin olun, kizgin olun ama barisin sizde..

0|0
    0|0
  • Bence hata yapıyorsun. Dayının elini öpmeliydin. Yaptıkların çok çirkin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...