Koyunlar olmasaydi herkes cocugunu kesecekti muhabbeti hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Boyle sacma gereksiz komik bisey olabilir mi ya :D
Taşın icinden koyun cikmis falan , koyunlar olmasaydi herkes cocugunu kesecekti diyorlar. Ne bu muhabbet ya :D

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Saçma olan sensin kanka

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Taşın içinden koyun çıkmıyor. Cebrail koç getiriyor. Dağın içinden deve çıkıyordu oda farklı bir peygamberin hikayesi. Sınav dünyası Yaratıcı peygamberinide sınamıştır lakin nasıl insanlar verilen sözlerin tutulmasını istiyorsa Allah ta ister. Hem bizede nasıl olunması gerektiğini örnek almamız gerektiğini gösteriyor. Hem antik çağlardada insan kurban etme vardı. Hem Allah kimseye acı çektirecek bir şeyi kendileri için yapılmasını istemez isteyede bilirdi. Bu bile onun merhametinin kanıtı.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ilgincc

• 2ay

Bu ne la cocuk masali gibi

• 2ay

Daha teferruat ı varda ben kısaltarak anlattım. Gerçek hayatta bile bir şeye başlarken hemen olmuyor. Mesela sokakta araba bile çarpsa bunun o yola seni itekleyen kafanın dalgınlık olmasına sebep olan bir sürü şey oluyor. Bunun gibi düşün. Bir şeyler bir şeyleri tetikliyor

Kızlar Ne Diyor 9

• O ne be 😂

0|0
    0|0
  • Yav hee hee

0|2
    0|0
  • Hz. Ibrahim in başından gecen bir olay. Doğruluğunu tartışmak bile günah.

0|1
    0|2
    • 2ay

Sorgulamak gunah mi :D

• 2ay

Boyle koru korune bagli kal sen yobaz ol cahil kal

• 2ay

Ya bunun yobazlikla ne alakası var? Dusuncen beni alakadar etmiyor ister inan ister inanma. Ben inanıyorum. Fen lisesine gidiyorum cahilligimi sorgulama istersen. İstediğine inan istediğine inanma. Şurdaki hiç bir insan seni görüşünü umursamaz

• koyun değil KOC

0|0
    0|0
  • Ben birşey diyemem sende alay etme

0|0
    0|0
  • Hayir tabiki oyle sey olurmu

0|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşuyorlar ya

0|0
    0|0
  • Onun hıkayesı farklı

0|0
    0|0
  • Taşın içinden koyun falan çıkmadı 😊 Olayi doğru bile bilmeden yorum yapmanız saçma 😊 Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın komik oluyorsunuz 😊

0|1
    0|0
    • 2ay

Cevremdeki tipler soyluyor

• 2ay

Anladim, basit bir araştırma ile bulabilirsin işin aslını 😊

Erkekler Ne Diyor 12

• Peygamberimiz "yarabbi çocuğum olurda kurban edeceğim" diyor. Allahta o sözünü affedip kurban kes diyor. Basit net. Anlamayacak birşey yok.

0|1
    0|0
    • 2ay

O nasil mantik lan, cocugunu kesmek ne ya

• 2ay

olay eksik de ondan Hz. İbrahim çocuğum olursa en değerli şeyimi kurban edicem diyor, çocuğu oluyor ama ne kurban etse olmuyor sonra anlıyor ki en değerli şeyi oğlu. Bu onun sınavıydı bıçak oğlu ismail'i kesmedi bıçak ve gökten cebrail melek koç indirdi

• 2ay

@ali_1993 saolasın çok hakim değilim konuya aydınlattın. Ama kesmeye gitmiyordu biliyorum?

• Senin gibi eşekler anlamaz ne desek boş

1|0
    0|0
  • Arap kıtası islam dan önce kız çocuklarını gömüyordu , seni neden kesmesin :D

1|0
    0|2
  • Çocugunu Kesene Ben İnsan Demem Zaten? Kim Böyle Bir Şey Yapabilir ki?

0|0
    0|0
  • Embesillerin düşüncesi işte.

0|0
    0|0
  • Hz. ibrahim ve oğlu ismail'in durumunu okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • İnanmamak doğal bir şey ama dalga geçmeye hakkın yok onca insan inanırken saygı duyacaksın.

0|0
    0|0
  • Alın bu mına kodumunun p. çini burdan

0|1
    0|0
  • dinsel safsata beyinleri mühürlemiş

1|0
    0|0
    • 2ay

Cidden ya bu kadar komik bisey olamaz

• onu düşünen ne içmiş lan 40 yıllık tinercide böyle kafa yok :D :D :D hee koyun gökten indi geldi :D

0|0
    0|0
  • insanlar sacmalamayi sever

0|0
    0|0
  • Cahilsin ya aç oku küfür edincede küsüyonuz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...