Kapat

Fight Club Felsefesi, soru detayda?

Fight Club Felsefesi, soru detayda?

Fight Club felsefesi nedir biliyor musunuz? Katılıyor musunuz, katılmıyor musunuz? Sizin yaşam felsefeniz nedir? Hayatınıza yön verirken kendiniz için uyguladığınız kurallar nelerdir? Bu kuralları nasıl belirlediniz?

0|1
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fight club dediğin şey Tasavvuf inancının yoğun şiddetle harmanlanmış hali gibi bişi. İkisinde de maddiyatı hiçe sayıp kendini önemsizleştiriyosun. Ha Fight Clubda insanların yarattıkları değerleri de hiçe sayıyorsun orası ayrı...

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk kural bunun hakkında konuşmamak

0|0
    0|0
    • Detayı da okusaydın keşke :) soru felsefe ile ilgili verdiğin cevap fight club kuralı :)

• detayıda okudum cevaplamak istemedim. bir sayfada görmüştüm aynı böyle bir muhabbetti ordan aklıma geldi

• Hmm olabilir :)

• çoklu kşilik bozukluğum ve sosyopatim var... bunlar bana yön veriyor

0|0
    0|0
  • bilmiyorum sen soyle

0|0
    0|0
    • Birnevi hiççilik felsefesidir oradaki felsefe. Özgür olmak için hiç birşeyinin olmaması gerekir. Ne kadar dibe vurursan o kadar özgürsün mesajı işlenmiştir orda. Sadece bunu anarşi ve kaos ile besleyerek daha geniş bir kitle ile yapılmaya çalışılmıştır.

Yükleniyor...