Neden insan yarin görüşürüz dedikten sonra hesabini kapatip gider ki? 😢😢😢😢😢😢😢?

resmen boynu bükük gözü yaşlı kalakaldım. ona guvenmkle hata mi ettim? derdimi paylaştım. saatlerce konustum onunla. zor olmasina ragmen ona vakit ayırdım. o da bana iki dakikalık vedayi çok gördü. 😫😫😫aşkolsun...
onu kırıcak bir şey de yapmadım eminim.
neden boyle oldu? napicam ben simdi?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında değer verdiklerinin karşılığını alamamak insanın gururuna oturabilir fakat bu olumsuzlukları erkenden anlayıp degerini anlayabilecek kisileri iyi tanıyıp asıl degeri vermek seni daha mutlu edicektir. Degerini anlamayan insanlarin senden uzak durmasi seni uzmemeli hayatina tecrube katmasi senin daha emin adımlarla yurumeni sagliyacak. Ve emin ol kendisine senin kadar deger veren birini bulamayinca sana donucek asıl o zaman soylemek istediklerini yuzune soyleyip tecrubene anlam katarsin ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende oyle oluyorum ya 1 günde hemen güveniyorum. Gidince agliyorum. Biz kizlar cok duygusaliz cok :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• öyleler maalesef int. te tanıştığın için seni insan yerine koymazlar. derdini anlatır derman olursun sıkıntısını hafifletirsin başındaki sorunu çözersin iyi hissettirirsin bir bakmışsın bari giderken iyi geceler de ki haberimiz olmasın. demek ki bunların int. üzerinden taleplerini, memursan savsaklayacaksın işini aksatacaksın ki karşısındaki insanın sanal değil canlı kanlı bir birey olduğunu anlasınlar!!

1|0
    0|0
    • 2ay

ya da internet üzerinden devlet işlerini bloke edeceksin.. sanalı beğenmiyorsa burun kıvırıyorsa banka kartı bile kullandırmayacaksın.

• Kızmıştır birşeylere

1|0
    0|0
  • bizim de hasta olduğu için yanında olduğumuz hatun kıymete binip 50 takla atıyo :D

1|0
    0|0
  • Deneyim kazandın.

1|0
    0|0
  • Ay garibim,

1|0
    0|0
  • Uhaa kiyamamm

1|0
    0|0
  • baktı ki adama bağlanıcaksın seni kırmamak için gitmiş

1|0
    0|0
  • Canı öyle istemiştir 😄 Bende bazen birileriyle konuşuyorum hadi görüşürüz diyorum daha hiç görüşmüyoruz 😄

0|0
    0|0
  • Yenileri var onlarla devam edeceksin

0|0
    0|0
  • neden sanalı ergenler basarki?

0|0
    0|0
  • senle farklı düşüncedeyken, umduğunu bulamamış olabilir

0|0
    0|0
  • yeni bir arkadas bulursun kendıne

0|0
    0|0
  • böylesi çokk

0|0
    0|0
  • Baya bir içlisin köfte olsan da yesek😂

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Belki yanlışlıkla olmuştur açar belki yenisini

1|0
    0|0
  • uff kıyamam sana :/ aşk filan olmasın ona. değmez iki yüzlü birinden başkası yapmaz böyle.

1|0
    0|0
  • belki ks kapatmıştır hesabını geri gelir

1|0
    0|0
  • Ne hesabı bu belki başka bir yerden mesaj atıcak

1|0
    0|0
  • Olmaz oyle sey aka

0|0
    0|0
  • Ben de yasadım ve onu arayıp buldum burada birşeye sinirlenmis bir anlık kapatmış geri açıp sana mj atacaktım dedi

1|0
    0|0
  • Kiyamam sana

1|0
    0|0
Yükleniyor...