Uyurken güvende hissediyor musunuz?

Ben hep odamın kapısını kapatıyorum sanki birisi uyurken yanıma gelip beni izliyor gibi hissediyorum ürküyorum yani oyle birsey imkansız ama tuhaf bir his var perdeyi filan cekiyorum icimde hep oyle bir his var neden bilmiyorum sizdede boyle birsey var mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Psikojiktir canım seninki bu saatte hepimizi de korkutma:) bana sorarsan ben en çok uykuda güvende hissederim kendimi ölsem bile ruhum duymayacak :))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bende odanın kapısı açıksa uyuyamam perde cam felan umursamamda o kapı illa kapalı olucak yoksa uyku girmez gözüme bide kıyamet kopsa uyanmam ama o kapı açıldığı an uyanırım

1|0
    0|0
  • Ben kapıyı kaparım perdeyi çekerim ışık her zaman söner
    ama korkudan değil
    Rahatsız oluyorum
    Siyahı ve karanlığı seviyorum
    Sende dua et

1|0
    0|0
  • ölüm korkusu.. ölümle yüzleş ölümün bu hayattaki tek gerçek oldugunu öğren ve kabullen eger bu dediklerimi başarırsan hiç bir bktan korkmazsın

1|0
    0|0
  • Kanlisi olanin uykusu rahat olmaz yegen 😅

1|0
    0|0
  • Lan benimde tam tersi kapıyı kapatamıyorum

1|0
    0|0
  • Hayır ben rahatım

1|0
    0|0
  • vala çok rahatım

1|0
    0|0
  • hissediyorum

1|0
    0|0
  • ışıkta uyuyamam uyuduktan sonra ışık olması önemli değil o yüzden hep perde ve kapı kapalıdır. ama nedense önümde birşey yokken de uykuya dalamıyorum o yüzden hep duvar tarafına dönük yatarım yabancı yerlerdeki ilk geceler dışında güvensiz hissetmem zaten ilk geceler uyuyamam :D :D

0|0
    0|0
  • seni çok düşünen biri var

1|0
    0|0
  • Ben ışık açık olmadan uyuyamıyorum yani televizyon bile varsa açık bırakırım :D nedenini bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Bendede var gündüz odada otururken bile kapim kapalı olur evde kimse olmasa bile

1|0
    0|0
  • Kapıyı açıp giremiyo mu izleyen kişi 😂

1|0
    0|0
  • valla uyuduğum pek söylenemez ama uyurken hiç bişey umrumda olmadığı için sıkıntı yok :D

1|0
    0|0
  • Hissediyorum

0|0
    0|0
  • Yalnızmı kalıyorsunki

0|0
    0|0
    • bu bildiğin sevgilin var mı?
      yok knk
      hiç mi yok?
      varda azcık kendime saklıyom dermiş gibi oldu :D

• @OTTzakasaw sen bilme bilde sende kslsın bir kaçgündür sakinlik var kafa dağıtalım dedik konuşmayı unutmuyalım diye kendine iyi bak dostum

• tmmdır hocam sen kendine iyi bak

• dürtüler

0|0
    0|0
  • Karanlıktan korkuyomusun

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...