Normal bel pantolon giydigim icin kendimi cok tuhaf hissetim 😂?

Genelde surekli yuksekbel giyerim. Neredeyse 50 tane pantolonum vaar ve hepsi yuksekbel. Bugun kotondan normal bel kot aldim yakkisti ama yuksekbel olmadigi icin guzel durdugu halde bir tuhaf oldum. Sizce iade etsemmi?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yüksek bel kadar iğrenç birsey yok

1|1
    0|0
    • 2ay

Neden ki

• 2ay

Yaa nedenki ama guzel durana cok iyi oluyo sen yakismayani gormussun bence

• 2ay

Valla kızın normalde çok güzel poposu var yüksek bel pantolon giyince poposu nu uzun gosteriyo ve hiç hoş görüntü değil tek güzel tarafı göbek dekoltesi

En İyi Kız Görüşü

• Bende de aynısı oldu ya. İçinde kendimi özgüvensiz hissettim 😀. Fakat bir süre sonra alışıyosun iade etme

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ya :D herkrs cok yakisti cok zarif oldu dedi ama ben yinede ozgguvensizim :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Kafana göre

0|0
    0|0
  • Normal giyinin abartmayın.

0|0
    0|0
  • Bende 3 tane pantolon var ulan anormal miyim ben?

0|0
    0|0
  • yakıştı madem derdin ne? bekle alışırsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam abi dövme

• 2ay

Valla abi benim birsuru derdim var keske tek derdim bu olsa dunyanin en mutlu insani falan olurdum herhal :D

• 2ay

ozaman neden dert ediyon böyle şeyleri abicim :)

• gidersin bir ara

0|0
    0|0
  • Kara sevda kara sevda KOTON bırak değiştirme bazen tarzının dışına çıkmak seni görünür yapar 😊

0|0
    0|0
  • takıntılısın :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Bayaa :D

• 2ay

iyi bari kabul ediyorsun :D ama bu kadar takıntılı olma illa sana güzel olduğunu yadırgamanı söyleyecek birini arıyorsan nasıl olsa gizli üyesin resmini aç at burdan sor bakalım ne diyecekler anket yap hatta yüksek bel mi yoksa normal mi diye kimse bilmiyo zaten seni burda anlarsın sonuca göre iade edersin :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Benimkilerin de hepsi yüksek bel😊

0|1
    0|0
    • 2ay

Ama kapali oldugun icin tunik giyoysundur yuksek bel veya normal farkediyomu ki.
      Annem kapali anneme farketmiyoda :D

• 2ay

Aynen kuzu bende fark etmiyor ama bence açıklarda da yüksel ben en iyisi😊

• 1 tane dursun kenarda :D

0|0
    0|0
  • Ay ben de her tarafta normal bel arıyorum bulamıyorum ya

0|0
    0|0
    • 2ay

Olurmu ya asil ben yuksekbel ariyodum bulamadim denedim oyle oldu yani nasil bulamiyosun

• 2ay

Bulamıyorum yahu. Her taraf yüksekbel olmuş. Bir tane siyah ortabel bulsam kapıcam

• Keşke böyle dertlerim olsa.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tek derdim bu degil benimde keske tek derdim bu olsa ama malesef :)

• Yolla bana kanka bizim alck pramz yok benim de 3 mu 4 ne pantulonum var vala

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende zengin degilim calistigim parayla aliyorym ama yollarim canin sagolsun

• 2ay

:D la etrafima bakiyom aman bir kere giydim artik giymem atiyim poset poset atiyorlr onlarin kfasini duvara surtesim geliyor mallar :D

• 2ay

Onlar egolu kendini begenmis ve aslinda bir gram ozguveni olmayan tipler valla bak

Yükleniyor...