Hayat gerçekten zor?

Ya dünyanın her yeri savaş yeri gibi zaten ülke de bir fetö belası var bide terör komsuda savaş bütün islam dünyası kötü durumda haberleri izledikce ölüp kurtulmaz istiyorum bazen sanki bir labirent gibi çıkmazdayız sanki elimizden pek birşey gelmiyor ve bu beni deli ediyor haber ve siyasey programı izleyemez hale geldim sizde de oluyor mu ara ara bu durum?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben o savaş bölgelerinde yıllarca görev yaptım filistin suriye lübnan ırak mynmar bir kaç afrika ülkesi daha oralarda defalarca yaralandım hatta öyle yaralandımki yaşamam mucize ırakta suriyede işidin seks köleleri 12-14 yaşındaki kızlar tecavüze uğramaktan rahimleri parçalanıyordu iç kanamadan kaçı kollarımda öldü suçlusu kim biliyomusun tek suçlular iyi insanların harekete geçmemesi iylik harekete geçmezse kötülük kazanırmış ce nitekimde hep öyle oluyo bizden ala suçlu yok aramayada gerek yok..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben televizyonu sadece internetten dizi/film izlemek için açıyorum artık 😐
    At izi it izine karıştığı için herkesi topluyorlar.

1|0
    0|0
    • 2ay

Dizi ve film izlemem ben genelde ama artık tv acmak bile istemiyorum öyle bir umutsuzluğa kapıldım ki 😔

• 2ay

Baya iyi fikir ama işte zaten bu sene üniversiteye gidiyorum heralde bu kadar etkilenmem

• 2ay

Bilmem ki sen yine de güçlü kalmaya çalış.

• Evet bıtkınlık ve alışmışlık var, sıradan bir gündem oldu artık savaş şehit ve terör

1|0
    0|0
    • 2ay

Dünya kötü biryer haline geldi bu gittikçe daha da artıyor ve birilerinin sözde var olmaları için insanlara ne olacağını unursamadan bisiler yapmaları beni deli ediyor artık insanlar ölüyor devletler savaşa giriyor ve saçma sapan şeyler yüzünden Allah'ım ne zor bir imtihan

• 2ay

Aynen öyle ama bu insanların peşine takılıp ölenlere ne yazık ki acımıyorum ama masum insanların da hayatları yanıyor bunlar yüzünden, eskiden çok haber izlerdim ama artık moral bozmaktan başka bir işe yaramıyor

• 2ay

Doğru ama ne yapabiliriz ki 😔

• Oluyor da, çok takma kafaya. Siyasette her an herşey olabilir. Bırak Tayip reyis taksın kafaya be:)

1|0
    0|0
    • 2ay

Siyaset olarak bakmıyorum bu işe ve sadece oturup üzülmek beni çileden çıkartıyor

• Oluyor

0|0
    0|0
  • Dua ediyormusun?

0|0
    0|0
  • Durum kötü gerçekten savaşlar kötü etkiliyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bıraktım tv izlemeyi falan haberler sıkıntıdan baska bisey vermez oldu 😕

0|0