Çok yalnızım arkadaşlar?

arkadaşlar, geçler, güzel kız kardeşlerim, güzel ablalarım, abilerim, kardeşlerim ben evet ben 27 yaşındayım çok iyi niyetli biri oldugum için ben hep yalnız kaldım, arkadaşlarım, dost dediklerim akranlarım hep çıkar ugruna benimle ilişige girdiler. şimdi ise kimsenin benden alacak bir şeyi kalmadıgından mütevellit yapayalnızım bazılarınız bana acıyabilir bazılarınız bana üzülebilir bazılarınız benimle aynı kaderi paylaşıyor olabilir ama ne olursa olsun bunun adını bir koyalim kader mi? acizlik mi? zaaf mı? degerli yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Herkes seni bıraksın boşver yeterki O bırakmasın

0|1
    0|0
    • 2ay

benim felsefi görüşüme göre bu hayyatta gerçek olan tek şey ölümdür umarım gülerek göçerim bu dünyadan beni hayatta mutlu edecek tek kavram budur

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH seninleyse yaşayışında ve ahlakından hoşnut ise yalnız değilsin ve sana layık dost ve arkadaşlar gönderir inş. sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benlik diyelim. Seçim diyelim. Seçmeye zorlanmak diyelim. Hayırlısı olsun diyelim

0|1
    0|0
  • Acizlik değil . Aciz olan karsi taraf zavalli insanciklar.

0|1
    0|0
  • bir adı yok bunun bence sansssizlik

0|0
    0|0
  • Bilmem Mutlu olursun umarim. :)

0|0
    0|0
  • Artık kötü bir insan olmanın vakti gelmiş.

0|0
    0|0
    • 2ay

kötü olmayı yaşında bıraktım akabinde askere gittim askerden geldim kimseye muhtaç olmamak için çaba sarfediyorum kötü olursam çok kötü olurum ya kötü mü olsam ya iyimi olsam diye tartışırsam yaya kalırız fakat bildigim tek şey var kötü olursam haketten kötü olurum ölümle yaşam birbirine karışır o yüzden ben iyi olayım kardeş

• Kader.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çıkar uğruna seninle olanlar olmasın zaten. Bak bende ömrümü uğruna adıycam bir kız tarafından terkedildim yeni. Onu geri kazanayım derken etrafımdaki insanları kaybettim. Bende yalnızım. Ama anladım kimin gerçek dost olduğunu. Elbet birgün kalkarız ayağa. O zaman onlar düşünsün.

0|0
    0|0
  • 27 yaşındasın be kardeşim sana diyecek bir şey bulamadım

0|0
    0|0
    • 2ay

ne yapalım yeni nesil gibi iphoneyle laptopla büyümedik dagın başında kurtlarla büyüdük annemiz okul çantamıza yarım ekmekle 3 tane zeytin koyup sabahın 6 sında bizi kaldırıp okula yolladı 10 km yürüdük akabinde empati kurdun mu bilmiyorum ama bu bayram sabahı bir dene bence genç kardeşim zenginlik ve fakirlik varlık ve yokluk arasındaki hassasiyeti bir düşün bakalım nihayi kararın ne olacak?

• 2ay

Kardeşim o kadar da yeni jenerasyon değilim yokluk görmediğim doğrudur ama empati yapmayı ve halime şükretmeyi bilirim

• 2ay

şükretmeyi biliyor ve uyguluyorsan eger erdemli bir insan oldugun aşikar. dünyada her yıl açlıktan bir milyon insan ölüyor istatistiklere göre... evet istatistiklere göre batıda çöpe dökülen yemeklerle dogudaki insanlar 50 yıl yaşar evet kuşak nesil (jenerasyon diyelim biz buna) bunun bilincinde olsa senin gibi yani dünyada her yıl 1 milyon insan aclıktan ölmez ama evet jenerasyon bunun bilincine degil daha dogrusu bilincinde aslında amma ve lakin subliminal mesajlarla kapitalizmin hükmettigi yeni jenerasyon bunun bilincinde olsa da bir şey fark etmez çünki beyinlerine üst akıl hükmediyo kardeşim büyük biraderin bizi gözetliyor.

• 50 kuruş ver tırrek yoksa yorum yok

0|0
    0|0
  • senden iyi edebiyatçı olurdu. kitap yazsana sen

0|0
    0|0
    • 2ay

estfllah kardeşim dünyada bilge insan yoktur cehalet ademoğlunun ortak kaderidir biz insanlar cahiliz , cahil yaşarız ve cahil ölürüz affına sıgınarak sana iki olay anlatmak istiyorum 1=kadınlar mı akıllıdır erkekler mi? tabiki kadınlar çünkü hiçbir kadın bir erkegin bacaklarına bakmaz 2=kadınlarmı kötüdür erkekler mi? tabiki yine kadınlar. neden? çünkü olmak ya da olmamak kadınlar olmak ister işte bütün mesele bu.

• 2ay

eyvallah gönlün daim olsun

• 2ay

teşekkür ederim :))

• Yarın bayram benim gidecek ne bir evim var ne de bir ailem. Yalnızlık mi dedin sen. ..

0|0
    0|0
    • 2ay

sen varya adamsın adam kıçına lives, jack jones, diesel gibi pantolon çeken adamlardan daha adamsın kardeş neden biliyormusun? çünkü zengin şımarık insanlar hayatta hiçbirşeyi kendileri başaramazlar her daim ailelerinin maddi güçlerini kullanurlar ama sen belkide kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarının üzerinde duruyorsun bu dünyanın en büyük adamlarındasın lardeş ötesi varmıya gurur duy kendinle

Yükleniyor...