Muğla da yaşamak iyi mi? Kötü mü?

Canısılaar bunu canım sıkılıyo diye yazıyomm sevdim sanki burayı yeniyim önerileriniz alabülürüm 😊 doğduğumdan beri Muğladayım ya aranızda muğlalı olan falan var mıı? Sever misiniz egelileri (beni seversiniz ya :D) mesela muğla mı İzmir mi desem kim yener? Ben üniversiteyi İstanbul'da okusam alışır mıyım onu sorcaktıım aslındda. Alışır mıyım metropole, bodrumu bilirsiniz yazın ayrı kışın çok ayrı ve muğla çok fazla sakin. İstanbulu kaldırabilir miyim beaa 😁

0|1
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ev alirsan tuğla dan kiz alirsan mugladan

0|0
    0|0
    • 2ay

İzmir değil miydi ya kızıyla meşhur olan ahahaşsjs o zaman vereyim ben size burdan gızz 😂

• 2ay

Harikasın bende mühendislik ogrencisym gul gibi gecnip gideriz :D

• 2ay

Hem muğla lı hep tıp okuyo daaa ne istiyoon işte tabi gül gibi geçinip gidecen başka nabacan😂

Erkekler Ne Diyor 20

• Muğlayı da muğlalıları da severim. Alışırsın İstanbul'a. Bir arkadaşım muğlada yaşıyor ve İstanbul'da okumuştu baya seviyordu burayı

0|0
    0|0
  • ben önceden orayı doğu sanıyordum kürtler sanıyordum , meğer tatil yeriymiş :D kızları da güzel olur muş diye duydum , sen güzel misin mesela :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorrum agahahha aslında makyaj yapınca güzel oluyom beyaa 😂😂

• 2ay

sanırım :D muğla demek isim den şooooluyo :>) bu arada detayının sonunu şimdi okudum İstanbul demişin .

İstanbul da benim doğup büyüdüğüm ve hala da yaşadığım yer :D bura aklının duracağı kadar çok kalabalık , görünce Allahım bu ne sanki bütün Türkiye burda toplanmış dersin :D ama zamanla bu kalabalığa alışır bir parçası olursun ama tek yaşicaksan baya zorlanırsın

• 2ay

Yapamam galiba o kadar kalabalıkta bu kadar sakin bir yerden sonra 😂 deniyciiim 😎

• Ben izmirde yaşamayı hayal ediyordum hep, çılgınlık yapıp valizimi alıp geldim sonra muğlaya yerleştim. Kısmetim muğladaymış..

0|0
    0|0
  • Muglayi seviyorsab ilk baslarda İstanbul u sevmeyeceksin. Ama bir sure kalinca eminim kendine gore bir yerler bulursun mutlu olabilecegin

0|0
    0|0
  • İzmir gibisi yok...

0|0
    0|0
  • bence bir şehri güzel yapanın yüzde doksanı içindekilerin varlığıdır :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Merkezde fazla insan yohtuuur 😂

• 2ay

merak etme büyüyünce filtreyi daha ayrıntılı hale getirirsin
      şu an sadece bir kapının arasından görüyorsun ;)
      Sorun değil bir gün anlarsın

• 2ay

Daha ne kadar büyüyiiiim beeen?@1 yapma yaa insanların nasıl olduğu cana yakın vs olduğundan mı bahsettin ondan bahsettin bence neyden diycen başka ayyy öldürme beni deli oldum😁

• Çok iyi...

0|0
    0|0
  • Kocaeliye gel derim. Buraya alismak istanbuldan daha kolay ve hayat pahaliligi istanbula gore daha ucuz

0|0
    0|0
  • Bilmem ben istanbuldan başka biryerde yasayamam

0|0
    0|0
  • İzmir iyidir ora git

0|0
    0|0
    • 2ay

Oraaa mı gidem

• 2ay

Yakınlar beaaaa sıtkı koçman varken pamukkalede ortam mı kalır allasen 😂😂😂

• 2ay

hahahhaa :D ayol İstanbul'da yaşamak nedir sen çilesini bilmiyorsun bilmemnesini bilmiyorsun :D o zaman izmire git ortam yaparsın :D

• muğla mı türkyenin en güzel yeridirmuğla

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ben hep ankarada yaşadıyım için

0|0
    0|0
  • Metropol de sakin yerlerde zamanla sıkıcı hale geliyor. İmkan varsa ara sıra değişiklik iyidir. İstanbul'da yaşıyorum. Muğla'ya geldim gayette yaşanılabilir bir yerdi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Muğla merkez değilde akyaka bodrum falan yaşanılabilir aslında 😳

• 2ay

Ahahdhaaj aç kapıyı geliyööööm

• 2ay

Açık gel 😬

• Mugla güzel

0|0
    0|0
  • bu yaz marmarise gelicem gerçekten güzel

0|0
    0|0
  • İzmir yener :)

0|0
    0|0
  • Zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • muğlada okudum muğla efsane

0|0
    0|0
    • 2ay

Sotkı koçman mı ya kötekliden korkuyorum ben 😁 mezun olduysan özler misin muğlacığımı 😁

• 2ay

İstanbula bir antiliğin var senin galiba : )

• 2ay

karavanı oradan aldım sadece 3 saat içinde 10 dan fazla kaza atlattım :D sanırım yeterli herlade

• tabikide super😀

0|0
    0|0
  • Bayburtun yanında gideri var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...