4 yıl sonra dönen eski sevgilinin mantığı nedir?

Eski aynı zamanda ilk sevgilim başka bir kızla görüştüğü için ayrıldım. O da önce itiraz etti ama benim kararlı ve emin olduğumu görünce kendince yol verdi. Aradan 6 7 ay falan geçti hayatıma başka biri girdi ve hala da birlikteyiz. Eski sevgilim bunu biliyor sosyal ağlardan görmüştür mutlaka. Bu arada ayrıldıktan sonra birkaç kez görüşmek istediğini söyledi kabul etmedim.
Neyse bu şekilde 4 yıl geçti, ses soluk çıkmadı. Bu arkadaş bana dönüş yaptı, mutlaka görüşmemiz gerektiğini, çok yanlış anlaşılmalar olduğunu, konuşmazsak onun hayatının kötüye gideceğini söyledi. Ben cevap vermedim arkadaşlarıma yazmış mutlaka konuşmalıyız demiş onlara da önemsemeyin dedim. Geçenlerde de iş yerime geldi gördüm ama ona gözükmedim çıktı gitti, başka şehirde yaşıyor bir de. Bu arkadaşın derdi ne olabilir, hayatımda başkası olduğunu bile bile nedir bu ısrar? Özellikle erkekler daha net açıklayabilirler sanırım, amacı ne bu adamın?

Güncellemeler:
2ay Güncel

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• erkek geri dönerse ya intikam içindir. ya da son iki harfi için

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevgilim olduğunu biliyor ve ben inatla görmezden gelirken onu neyin ısrarı bu? Ayrıca öyle bir insan olmadığımı çok iyi biliyor o.

• 2ay

tamam kuzum sen eskiyi boşver mazide kalsın ne halt yerse yesin

• 2ay

Öyle yapıyorum ve aynen devam.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yokluğa düşmüş ve karakterini yeni yeni belli eden zavallı biri.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tipi falan yerinde işi gücü de var, benimle beraberken bile sulanan kızlar vardı anlamadım derdini. Karakterini sevmiyordum zaten işe yaramaz.

• seviyor

0|0
    0|0
    • 2ay

4 yıl sonra mı anlamış aptal?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...