Bu yaşımda öğrenci olduğum için hala babamdan para alıyorum?

Köyde oturuyoruz. Köylerde de şu an işler çok yoğun. Bir aydan beri her gün çalıştım. Sabah erkenden git, akşam hava kararınca gel vs. Allaha şükür maddi durumumuz iyi. Bugünde hem biraz gezeyim hem üst baş birşeyler bakayım dedim babam 50 lira verdi. Ne yapayım ben?

Güncellemeler:
2ay Hayırlı Bayramlar bu arada

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• İş sahibi olana kadar sabretmek gerekiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Babadan para almak istemek bir gariplik değildir. İnsanların saçma sapan düşüncelerinden başka birşey değilç18 yaşıma geldim artık babamdan para alamam. Lan zittir git oturduğun ev muhtemelen babanın evleneceğin zaman muhtemelen annenden babandan aldığın para ile evleneceksin. Ama dışarıya verdikleri havaya bakınca sanarsın babasına o bakıyor kardeşim. Bunlar yalan kardeşim ailede kimde para varsa o an ondan alınır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayırlı bayramlar abi. Sen yanlış anladın beni. İnanirmisin bugün pişen kavurmadan ailemle oturup yiyemedim. Annem odaya getirdi yanlız yedim orda. Önemli olan para pul değil. İnsan yerine koysun yeter.

• 2ay

İyi bayramlar kardeşim aynen ama oyle anlaşılıyor yazdıklarından :) Bunu babanla konuş uygun bir dille uygun bir zamanda dünyanın en mandofon afamı dahi olsa konuşarak birşeyleri farketmesini sağlayabilirsin

Yükleniyor...