Anneme tokat attım çok pişmanım?

Annem arefe günü eve bir şişe şarapla geldiğim için tantana çıkardı. Dayanamadım ve bastım tokadı. Yere düştü, ağlaya ağlaya evden çıktı. Teyzemgil'de kalacakmış. Pişmanım napmalıyım

1|0
22|16

En İyi Kız Görüşü

• Hemen gidip sarılın, özür dileyin lütfen. Yemin edin pişman olduğunuza ve tekrarı olmayacağına. Ben bile çok üzüldüm. Annenizi düşünemiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bak gönlü güzel genç kardeşim sana bir arkadaş ya da daha ileriye gidiyim bir dost tavsiyesi bu mesajını okudum adam 18 yaşında bir kıza aşık oldu 2 ay kızın kapısında yattı her akşam agladı o kızı elde edemedi bu mesajını okudun adam 3 kere ölümden döndü 1=elektrik çarpması 2=kalp ritimsizligi kriz gibi birşey 3= dilim bogazıma kaçtı 1 2 yıl psıkolojik tedavi gördüm bazen delirdigimi düşünüyordum amma ve lakin sana hayatta en acı çektigim en çok yüregimi daglayan beni benden alan köklerimi koparıp savuran hususu anlatiyim bir gün moralim bozuktu eve geldim annem yemek yapmamıştı anneme bagırdım çagırdım odama gittim 15 dakika sonra odamdan çıktım gizlice anneme baktım annem inleyerek aglıyordu annemi o halde gördüm ya fırladım evden kalbim acıdan yerinden çıkacak gibiydi gittim bir şişe rakı aldım indim karadenizin rizenin hırçın dalgarıyla bogulan sahiline diktim rakıyı sek sabaha kadar küçük çocuklar gibi ağladım gözlerim kan çanagına döndü bu arada (anne sevgisinden mahrum büyümüş bir adamım) annemin okuma yazması yoktur.. diyecegim o ki bu hayyatta herşeyi yap kardeş her şeyi öğren orospulugu bile öğren ama.(yapma) ne yaparsan yap anneni üzme neden biliyormusun o kadın seni 9 ay karnında taşımış ve seni emzirmiş güzel kardeşim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Inşallah troldur

0|2
    0|0
  • ulan bız anamızı goremıyoruz dıye oturup aglayalım mıllet tokat atsın bı b. ktan dolayı
    sınırlendım ak

1|0
    0|2
  • Özür dile ayağını öp gerekirse anan o senin be tüü sana.

1|0
    0|2
  • Pisliiiiik.

1|0
    0|2
  • İnsanın bunları görünce doğurası gelmiyor.

1|0
    0|2
  • Al işte

1|0
    0|2
  • buraya çok şey yazasım var da neyse.. utanmadan bir de soruyo musun be.. yazıkk...

1|0
    0|2
  • Allah b. lanı versin

0|1
    0|1
  • Çok yaşa.😒

1|0
    0|1
  • Ağzın gözün yamulur inşallah

0|0
    0|0
  • Adam olmalisin

0|0
    0|0
  • Troll dimi umarım troldur

0|0
    0|0
  • Intaar et sereffffsiizzz

0|0
    0|1
  • Gerızekalı gıt ozur dıle

0|0
    0|0
  • salak git ozur dile kapan annenin ayaklarina.

0|0
    0|0
  • Son pişmanlik neye yarar hakaret etmiycem dedim de duramıyorum Allahin rezili ya aptal

0|0
    0|1
  • Git annenden özür dile ayalarına kapan şarap şişesini kafana vur

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin sana diyecek söz yok kelimeler ifade edemez

0|0
    0|0
  • Yazık ya Allah sana da senin gibi bir evlat verir inşallah

0|0
    0|0
  • Naptın sen ya anneye el kalkarmı anneler melektir melek cennet ayaklarının altındadır. Bence gönlünü al bir şekilde özür dile sürprizler yap vurduğun yeri defalarca öpebilirsin

1|0
    0|0
  • Allah seni islah etsin nasil evlatsin sen ayaklarina kapan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Böyle bir hata yapılır mı ya bir daha alkol kullanmayacağına söz ver tövbe et hediyeler felan al anadır affeder ama alkol işini bitir

1|0
    0|0
  • bir sise daha sarap ic

0|1
    0|0
  • Git affetmesi için yalvar

0|0
    0|0
  • O şişeyi kendine sokmalısın

1|0
    0|0
  • ben çok yere vurdum bugüne kadar anneme kızıp ama hiç anneme vurmadım

1|0
    0|0
  • özür dile ayağını öp

0|0
    0|0
  • Şarap şişesine otur ve ölmeyi bekle.

1|0
    0|0
  • Abi sen naptın ya :(

0|0
    0|0
  • elin kırılsın öyle elin kırılsın ulan anneye tokat atılır mı?

0|0
    0|0
  • Seni soğuk suyla ıslatıp bezbol sopasıyla dövmek lazım

0|0
    0|0
  • Benim ciğerim yandı lan burada :(
    Nasıl yaptın bunu.
    Git ayağına kapan gönlünü al

0|0
    0|0
  • Senin gibi zuzular olduktan sonra ülke gelişmez tabi ya

0|0