Bayram mesajlari çıldırtmıyormu?

Uzun uzun kendisinin bile okumadığı mesaji butun rehperine gönderince bayram mi kutlamış oluyorlar anlamıyorum hayir bana özel bir mesaj olsa baş tacı sağolsun düşünmüş atmış derim ama yok kız ya da adam işte mesaj atmış ama banada attığından haberi yok ariyorum sagol canim mesaj atmışsin diyorum haa evet attim toplu atmıştım diyor :) komik deilmi?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Saçmalık! komik değil.. düpe düz saçmalık, öyle şatafatlı bayram mesajalrı yerine Kurban bayramınız mübarek olsun demek çok daha güzel bence

1|0
    0|0
  • Okumuyorum, bayramınız mübarek olsun deyip geçiyorum.

1|0
    0|0
  • çıldırtmıyor

1|0
    0|0
  • Copy paste en son hiç dikkat etmedim ramazanda kadir gecesi mesajı atmısım arkadasa

1|0
    0|0
  • Neyse ki bana pek atan olmuyor

1|0
    0|0
  • Bana gelmiyor

1|0
    0|0
  • Gelseydi keşke 😂

1|0
    0|0
  • Kimseye cevap vermiyorum kimseye de yazmıyorum.

1|0
    0|0
  • Hayir, cunku okumuyorum

1|0
    0|0
  • Ben mesaj atmam almam da alsam da okumam samimi yazılmayan şeylerle işim yok.

1|0
    0|0
  • Okuyuver ölecek misin uzun uzun seks hikayeleri cinsel yaşamı okumakta usanmıyorsun ama di mi

0|0
    1|0
    • 2ay

Allah sana beyin vermiş te sen neden kullanmıyorsun ki acaba? Okumuyorum demedim aksine okdum aradim tsk için toplu atmis haberi yok banada attığından en azindan kimlere attiklarina dikkat etsinler diyorum amac bayram kutlamak değil mesaj atmış olmak buda sinirlerimi bozuyor düzgün oku düzgün yorum yap

• 2ay

He ya ne yapalım işte senin gibi ergenlere akıl vermeye uğraşıyoruz sevabına

• 2ay

sen çok olgun oldugundan bayram mesajı konulu soruya cinsellik soktun

• Yarin telefonumu kapatacagim ve rahat edicegim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bakmıyorum

1|0
    0|0
  • Bayram Mesajı atanım bile yok😕

1|0
    0|0
  • okumadan silerim

1|0
    0|0