Süperstarların imitasyonunu aldım ne fark eder ki:D?

ya bir ayakkabıya 250 300 lira günah be, imitasyonunu aldım 40 tl ye gayet de orjinali gibi

Güncellemeler:
2ay siz imitasyon giyer misiniz?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı markaların pahalı olması normal , mesela adidastan bir eşortman gerçekten kalitesini fark ettiriyor. Ama bazıları da dediğin gibi sadece fiyat olarak pahalı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence gereksiz pahalı ulan gidip 100 liraya alınca ayağın mı kopacak adidastan daha ucuz olup aynı rahatlıkta bir sürü ayakkabı var ya hadi bir derece ayakkabı önemli kaliteli olsun falan dersin okey ama bir sweat neden 100 tl olur abi üzerine oje döksen simsiyah bitti ya da bir yere takılıp yırtılsa onun yerine bir sürü al tepe tepe kullan at

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 8

• Replika ayakkabi daha cabuk yipraniyor ve ayagi rahatsiz ediyor hayatta almam.

1|0
    0|0
  • bencede

1|0
    0|0
  • Emeğe saygı kız :) :)

1|0
    0|0
    • 2ay

günah günah ablam onlar da azcık uygun fiyatlı yapsalarmış

• 2ay

ne alıyon kanka ucuz söylesene :D

• 2ay

Ben coverseciyim 100 liraya indi mi alıyorum :) onun dışında spor ayakkabıyı da ordan alırım o da aynı daha pahalı olunca bana uymuyor :))

• Ya zaten pek farkı yok gibi aynısı gibi duruyo genelde en iyisini yapmışsın :D kim anlayacak :D:D

0|0
    0|0
  • Tabiki de farkmaz yani cesit cesit giy at dimi 😊😇

0|0
    0|0
  • Orjinali gibi olmuyor belli ediyor sahte olduğunu bnce

0|0
    0|0
  • Belli oluyor da bence çok para eğer ayağında bir sorun yoksa çakmasını da giyebiliyorsan kullan gitsin gereksiz o kadari

0|0
    0|0
  • İlk aldıgımda bende sevmiştim cok orjinal duruyordu ama giydikce pisman olacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...