Sevgilinize elinizi öptürür musunuz?

Sevgilinize elinizi öptürür musunuz?

Biliyorum şimdi feministler yardıracaklar ama umrumda değil. Kadının erkeğin elini öpmesi hem bir gelenek hem de duygusal anlamda erkeğe iyi hissettiriyor. Kadınının sahibi olduğunu hissettiriyor. Bu madden bir sahiplik değil tabiki manen de bir sahiplenme. Bu benim düşümcem peki ya siz kadınlar ne düşünüyor bu konuda?
Not: sevgilime/ kız arkadaşıma iyi hisse ettireceğini düşünsüyosam ben de elini ölmekten çekinmezdim.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben elimi sevgilime öptürmem öpülmesi gerekilen el onunkidir. Bende o kadar emeği vardır. O eğer bunu yapmaya kalkışırsa bunu düşündüğü için bir kez daha elini öperim ama öptürmem

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Öperim sonuçta sevgi kadar saygı da olmalı arada :)

0|1
    0|0
  • Niye iyi hissediyor anlamadim ama sorun değil el opmek büyütülecek bir sey degil 😑

0|1
    0|0
  • Saçmalık. Babam mı amcam mı neyim yani ben sadece büyüğümün elini öperim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Saygı, el öpmek bir saygı göstergesidir. Büyüklerin eli de büyük oldukları için değil, saygı duyulduğu için öpülür.

• 2ay

Biliyorum bunu. Ama ben sadece büyüğümün elini öperim. Net. Saygı gösterdiğimi davranışlarımla gösteririm.

• 2ay

Anladım. Tabiki saygıyı göstermenin tek şekli el öpmel değil

• Bu fotoğraftaki gibi öpmem komik görünüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben çağırdım valla, oturduğum yere 10km uzaklıkta, bu bayram bana gel elimi öp dedim. Tamam dedi. Neden öpmesinki, bu eskiden beri gelenektir, şimdiki nesil bilmez bunları

0|1
    0|0
  • Elimi öptürürüm :)

0|1
    0|0
  • Öptürürüm tabi

0|1
    0|0
Yükleniyor...