Yol sorma bahanesiyle arabayla yanınıza yanaşıp asılan oldu mu? Korkudan ödüm patladı akşam akşam :/ ?

Biraz evvel eve gelirken yanıma bir araba yanaştı. Yol tarifi sordu bende bön bön tarif ettim. Çocuk sizde oraya gidiyosunuz heralde, isterseniz binin götüreyim hem yolu tarif edersiniz falan dedi. Bende hala mal gibi yok sağolun falan diyorum. Çocuk neredeyse eve gelene kadar takip etti beni. Ben yavaşlıyorum o yavaşlıyo. Ben hızlanıyorum o hızlanıyo. Yolda ıssız korkudan içime içime sı*tım affedersiniz. En son yol üstünde bir benzinliğe girdim 10-15 dakika kadar oyalandım. Eve öyle gittim.

Hayır ben mi çok gerizekalıyım insanlar mı sapıttı anlamıyorum. İlla yabani gibi mi davranmak lazım yani olay nedir. ?

0|0
18|15

En İyi Erkek Görüşü

• olay bu saatteler baya sakıncalıdır dağ başımı diyeceksin kabul de kötü niyetli insanlar her yerde her zaman var daha dikkatli davran bundan sonra

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• İnsanlar sapik

0|0
    0|0
  • insanlar o'r'spu çocuğu oldu aslında

1|0
    0|0
  • Ondan sonra düzgünce adres soran bizler tersleniyoruz🙄🙄

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben bundan sonra kimseye yol tarif etmem

• sonra da anamızı bacımızı gece dışarı çıkarmayınca gerici yobaz oluyoruz arkadaş

1|0
    1|0
  • Sapık bir keko iste.

0|0
    0|0
  • Gerize-kalılar şerefsizlik, bunlar sadece oksijen israfı

0|0
    0|0
  • Fazla uzun yazma gece gece okuyacak tahakatim kalmadı ama yolda tek yürüme :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne yapabilirim tek yürümeyip? İşten çıkıyorum her gün biri mi gelecek almaya

• İnsanlar sapıtık. Dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • Çok çok dikkat etmek lazım böyle sapıklara

0|0
    0|0
  • İnsanlar sapıttı , böylelerini döveceksin

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun; bir dahakine bilmiyorum falan de gecistir

0|0
    0|0
  • Ben sordum birine kendiliğinden bindi sonra comolokko yaptık 😂

0|0
    3|0
  • Tersleyin direkt hiç kibarlık yapmayın

0|0
    0|0
  • yaşanıcak bir ülke değil burası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Gecmis olsun. o korkuyu bilirim. insanin kalbi yerinden cikacakmis gibi oluyor, beyninde o saniylerde binbir türlü senaryolar olusuyor😞

0|0
    0|0
    • 2ay

Sorma hala elim ayağım titriyo

• öyle yanasmaya çalışıp camı açıp konuşmaya çalışanlara dönüpte bakmadım bile o yüzden adresmi sormuştur ne saçmalamışlardır bilmiyorum tavsiye ederim hiç muhattap olma öyleleriyle adres sormasına bile izin verme yani dönüpte bakma

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya ne bileyim. DÜzgünce sordu benim aklıma bile gelmedi

• benimde başıma geldi adam mercedesle beni takip ediyor camı açıp laf attı sonra tabi korktum arabayı ara sokağa parkedip arkamdan geldi benden büyüktü adam soru sorup duruyor numaramı istiyor en son arabayı alıp geleyim sen burda bekle dedi gitti bende ortadan kayboldum o ara

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu genç benim yaşlarımda bir çocuk. Öyle laf falanda atmadı kibar kibar sordu. Aklıma bile gelmedi takip edeceği şok oldum

• 2ay

iyice sapıttılar bunlar yüzünden güvenimiz kalmıyor erkeklere

• yane söyliyecek bir laf bulamiyorum.. banada olmustu ama ben anlamistim adamin bakisi normal olmadigindan cvp lamamistim.. sen iyi kalb lisin insalrinda iyi oldugunu saniyorsun.. onlar kötü olan...

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok düzgünde birine benziyo. Kibarca sorunca bende terslemek istemedim

• 2ay

hayret birsey.. yanliz kiz görünce vahsilesiyorlar.. -.-

• Bende de oldu o orta yaşlı tatlış bir çift sormuştu bende o an esti bindim kadın teşekkür etmekten bir hal oldu neyse yani yinede sprey falan taşı yanında

0|0
    0|0
  • Olmadı.. Sapık çok.

0|0
    0|0
  • vay o. c

0|0
    0|0
  • yaninda canta boy. bibergazi tasi canim askeri malzemelerde sivilede vriliyor

0|0
    0|0
  • Bu ülkede kadın olmak, bıçak üstünde yürümek demek. Asıl normal olmayanla onlar...

0|0
    0|0
  • Bu devirde erkekler böyle kardeşim maalesef ki tabi herkes bir değil

0|0
    0|0
  • Hayvan işte naparsın

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yabani olcan kardeş tabi

0|0
    0|0
  • Klasik bir numara. Direkt bilmiyorum de geçiştir. Öyle yok sağolun falan diye kibarlık etme ondan anlamaz o hayvanlar

0|0
    0|0
  • Ucuz atlatmışsın. Sonra Türk kızları neden yabani. Yabani olmayınca böyle oluyo çünkü

0|0
    0|0
  • vala olmuştu hakkaten bir de sarhoştum yani :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...