Çocukken vy şimdi de başkalarına yaptiginiz iğrenç ve psikopatca davranışlar? Benim ki ne hayan kalicaksiniz 😂 ?

Mesela ben sevmediğim akrabamizin diş fırçası ni misafirlikte klozet e sokup geri koydum acaba siz neler yaptınız 😀

Güncellemeler:
2ay Tamam benim ki çok psikopatca ama lütfen sizde yazın 😂 yarın neler yapalım sevmediğimz insanlata 😂

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Annemle konuşan kadınları bile yumruklardım.
    Hele ona karı vs argo kelimeler kullananı kötü bozardım. bana çikolata verenlerin eline vururdum. öyle kolay Kanmam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevmediğim Ayşe teyze vardı. Hala da sevmem. Kaplumbağaları karşı aşırı hassastı nefret ederdi aglardı hatta. Oyuncak kaplumbağami onların balkonuna fırlattım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Selam tatlı kelek,

Kardeş, küçükken kavun patlatırdım balkodan aşağıya, yoldan geçenlerin kelleye doğru. Sonrası... Facia...

0|0
    0|0
  • ablamın ilk orta ve lise de hattauniversite de ona yavşayan ne kadar yaw he varsa hepsini yalan ettiğim +18 bol kanlı çok sabıkalı piskopatlıklarımın dışında 50 kişilik dtp zamanında pkk lıların içine satırla dalıp önüme gelene gelişi güzel vurduğumu sayabilirim. onun harici çocukca şeyler yapmadım.

0|0
    0|0
  • aaaaaaaaaaa manyağa bak allahım bize böylelerini denk getirme kurban olayım :D

0|0
    0|0
  • Bende yaptım onu ya :(

0|0
    0|0
  • İyiki evimize misafir kabul etmiyoruz

0|0
    0|0
  • agadfgadfasdfaf seninkine kahkaha attım bende bardağına tükürürdüm

0|0
    0|0
  • Hangi çizgi filmleri seviyodun😛

0|0
    0|0
  • Yuh artık

0|0
    0|0
  • allah belanı vermesin :D boşuna dememişler İzmir kızına güven olmaz :D

0|0
    0|0
  • Çok kötüsün :) hatırlamıyorum açıkçası psikopat veya iğrenç bir hareketim yok

0|0
    0|0
  • seninki tam psiko olmuş cevremde senin gibi birileri olma ihtimaline karşı önlem almalıyım :)

0|0
    0|0
  • anlatmaya üşeniyorum sdas :D

0|0
    0|0
  • igrençççç

0|0
    0|0
  • Askimizi itiraf edelim

0|0
    0|0
  • suratina işemek

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya Allah seni napmasın bu kadar kötü olunmaz insallah beni sevmeyen biri evime gelip bunu yapmamıştır 😂😂 ben hic öyle bisey yapamadım birine sinirlendiysem ya da sevmediğim biri varsa oturup ağladım hep duygusal taraf, hep hüzünlü taraf ben!

0|0
    0|0
  • Boyle igrenclikler yapmazdim yaramazligi sadece kendi evimde yapardim ne kadar vizyon sahibi bir cocuktum yerim kendimi

0|0
    0|0
  • Kiracisi oldugumuz ev sahibi cemile teyzenin adana terasinda kuruuan salcasina su doldurmak:))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...