Kızını istemeyen baba?

Babam kendimi bildiğimden küçüklüğümden beri beni dövüyor, bana hakaret ediyor , beni fazlalık olarak görüyor. Bana karşı aşırı tahammülsüz davranıyor. Yemek yerken bile hani israfmışım fazlalıkmışım gibi bakıyor. Ben yanindayken burnundan soluyor. bir de biraz kiloluyum kilolarimla dalga geciyor sadece kiloyla da degil benimle dalga gecip kendi kendine guluyor sonra ters bisey diyince yine bagirip cagiriyor. bir de 1 tane kız kardeşim var ona karşı devamlı anlayışlı ne istese alıyor hatta annemle o tartışsa bile devamlı onun tarafını tutuyor. kardeşimle aynı odayı paylaşıyoruz odadan en ufak kardeşimin uff falan diye bağırtısını falan duyduğunda hiçbir şey sormadan direk beni dövüyor ve tam 18 yaşındayım bazen öyle bir dövüyor ki uyurken o bacağımın üstüne bile yatamıyorum hatta dokunamıyorum. bir de bazen vicdan yapıp gelip sarılıyor dovdukten kendini sevdirmeye falan çalışıyor ama %5 falan bunları yapıyor. Gerçekten bir de gururumu incitiyor tanıdık tanımadık herkesin yanında beni eleştiriyor benimle uğraşıyor sonra en ufak ters bir cevap verince seni dövücem zor tutuyorum kendimi diyip ya dövüyor herkesın icinde bazen de dövmüyor gerçekten artik bunaldim. 18 yasindayim artik yani hicbir sekilde ne saygisi var bana karsi ne de anlayisi ve bu dunyada hemen hemen herkesle anlasabiliyorum bir tek kiz kardesim ve babamla anlasamiyorum. boyle iste

Güncellemeler:
2ay Universite sinavina hazirlaniyorum Şu an . Hatta bazen bir ise gir calis diyor dalgasina ama devamli devamli baba sinavim var diyorum devamli diyince bir de insan bunaliyor bunu diyince de bagirip cagiriyor

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakma ama o baba insanlıktan adamlıktan nasibini almamış o evde durduğun hata 18 ini doldurmuşsun bul birini evlen kurtul o azaptan

0|0
    0|0
    • 2ay

o zamanda baba dayagi donusur koca dayagina istemiyorum birine bagimli olmak

• 2ay

Allah yardimcın bacım gerçekten diyecek bişey bulamıyorum babana söylenecek çok şey var da neyse umarım ilerde mutlu bir hayat kurup bütün bu olanları geçmişte bırakırsın

• 2ay

insallah en azindan iyi bir esim olursa ben guzel bir aile kurarim

En İyi Kız Görüşü

• Adam olamamış erkek kişisi. Annenin vurması çok koymaz ama baba vurunca çok koyar bir kız çocuğuna. Ben hep aileme aşık bir insanım çok şükür böyle bir hayat yaşamadım ama 4 yaşında şişlerle oynuyordum babam yapma bir yerine batar demişti yaptım babamda popoma iki kere o şişlerle fazla acıtmadan vurmuştu o yaşta olmama rağmen unutamadım ve aslında tamamen beni korumak içim yaptığını da biliyordum. Sana bol sabır diliyorum. İnşallah anlayış gelir babana

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen gerçekten öyle annem vurunca o kadar koymuyor ama babamın en ufak inciti bir sözü bile insanı mahvediyor. Devamlı beddua ediyor bir de babanın bedduası direk tutar diyolar ve onun beddualrı yüzünden iğrenç bir hayatım olucağını düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• Git polise rapor al ayrıl evden. Bir yere yerleştirirler seni. Sonrada burs ile yurda yerleşirsin üniversitede 5 kuruş parasına ihtiyacın olmaz. Şerefsiz it

0|0
    0|0
    • 2ay

oyle kolay degil ki mesela kim ailesinin reddettigi biriyle arkadas olmak ister? Ama gercekten universiteyi 5 kurus parasi olmadan bitirmek istiyorum

• 2ay

Olmuyor iste darp raporuyla falan disarisi beni daha cok korkutuyor

• 2ay

Korkuyorum deme bana ya. O zaman boyun eğeceksin. Çözümün bu, belki gidersen kafası biraz sürter de ne bok yediğini anlar.

• o senin oz baban oldugundan eminisin

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun. Herkes ettiğini çekecek

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama herkes sonuçta o senin baban diyor o olmazsa kimse sana bakmaz diyor ki öyle de sevmiyorum ama su ulkede de basinda bir babanin olmasi gerekiyor

• 2ay

ha seninle alakli mi

• 2ay

tamam sen bilirsin

• evden cıkmanın yoluna bak ömrüyün sonuna kadar böyle olacak

0|0
    0|0
  • Allah sabırlar versin dostum sana, en iyisi hemen evlenmene bak öyle bir baba seni katil yapar

0|0
    0|0
    • 2ay

Evlenmek istemiyorum birine ait olmak istemiyorum özgür olmak istiyorum

• evlenmene bak. ben seninle evlenebilirim eğer beğenirsem

0|0
    0|0
  • artik zorla da sevdiremezsin kendini en iyisi kendi hayatini kurana kadar sabretmen

0|0
    0|0
  • Polise git darp raporu al ben guzel anlarini boyle gecmesine izin verme

0|0
    0|0
    • 2ay

polisten sonra da evde daha beter dayak biliyorum gencligimin en guzel yillari ama yapabilecegim bisey yok

• 2ay

Allah yardimcin olsun

• 2ay

Sagol

• Sen kac evden

0|0
    0|0
    • 2ay

evden kacmakla bitmiyor ki sonra ne yapicam disarisi daha kotu

• 2ay

Basinin caresine bakarsin korkma

• Sıkiyim senin babami emi lan bu nasıl baba be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öz çocuğu olduğuna eminsin dimi

0|0
    0|0
    • 2ay

Eminim

• 2ay

aptal herif nasıl vuruyor sana

• 2ay

Valla vuruyor hatta bazen sinirimi senden çıkartırım diyor

• Böyle bir şey nasıl olabilir ya. peki annen bişey demiyor mu? Oku ve o evden kurtul

0|0
    0|0
    • 2ay

Annem diyor ama dinlemiyor ki annem benim tek destekçim

• Baban hasta

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayir bir rahatsizligi yok ama bana uyuz oluyor Allah korusun anneme bisey olsa bir kasik suda bogar beni

• 2ay

Kafadan hasta demek istedim.

• 2ay

Anladim zaten Kafadan hasta degil iste sadece bana karsi boyle davraniyor

• Direk polise git pişman olmayacaksın 18 yaşından sonra seninde herkez gibi özgür olmaya hakkin var

0|0
    0|0
Yükleniyor...