Kızını istemeyen baba?

Babam kendimi bildiğimden küçüklüğümden beri beni dövüyor, bana hakaret ediyor , beni fazlalık olarak görüyor. Bana karşı aşırı tahammülsüz davranıyor. Yemek yerken bile hani israfmışım fazlalıkmışım gibi bakıyor. Ben yanindayken burnundan soluyor. bir de biraz kiloluyum kilolarimla dalga geciyor sadece kiloyla da degil benimle dalga gecip kendi kendine guluyor sonra ters bisey diyince yine bagirip cagiriyor. bir de 1 tane kız kardeşim var ona karşı devamlı anlayışlı ne istese alıyor hatta annemle o tartışsa bile devamlı onun tarafını tutuyor. kardeşimle aynı odayı paylaşıyoruz odadan en ufak kardeşimin uff falan diye bağırtısını falan duyduğunda hiçbir şey sormadan direk beni dövüyor ve tam 18 yaşındayım bazen öyle bir dövüyor ki uyurken o bacağımın üstüne bile yatamıyorum hatta dokunamıyorum. bir de bazen vicdan yapıp gelip sarılıyor dovdukten kendini sevdirmeye falan çalışıyor ama %5 falan bunları yapıyor. Gerçekten bir de gururumu incitiyor tanıdık tanımadık herkesin yanında beni eleştiriyor benimle uğraşıyor sonra en ufak ters bir cevap verince seni dövücem zor tutuyorum kendimi diyip ya dövüyor herkesın icinde bazen de dövmüyor gerçekten artik bunaldim. 18 yasindayim artik yani hicbir sekilde ne saygisi var bana karsi ne de anlayisi ve bu dunyada hemen hemen herkesle anlasabiliyorum bir tek kiz kardesim ve babamla anlasamiyorum. boyle iste

Güncellemeler:
Universite sinavina hazirlaniyorum Şu an . Hatta bazen bir ise gir calis diyor dalgasina ama devamli devamli baba sinavim var diyorum devamli diyince bir de insan bunaliyor bunu diyince de bagirip cagiriyor

0|0
511

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...