Katil olmaya karar verseniz öncesinde ve sonrasında hangi adımları izlersiniz?

Katilden ziyade seri katil de diyebiliriz. Mesela nelere dikkat ederdiniz, kullanacağınız aletler ne olurdu, olay yerinde imza bırakır mıydınız? Kendinizi bu sürece nasıl hazırlardınız? Olay yeriyle alakalı bilgiler gibi ya da insanları etkilemek adına psikolojik dersler olabilir. Bunun dışında seri katil konusunu işleyen dizi ve kitap önerisi alabilirim.

Kendinizi böyle bir olayın içinde bulduğunuzu da varsayabiliriz benden katil olmaz diyorsanız. Eğer yakalanırsanız hapsi boylarsınız.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelikle kullanacağım aletler can yakıcı olmalı, biraz daha işkence yanlısıyım öldürmeden önce adrenalin hormonumu tetiklemeli ölümü bana zevk ve heyecan vermeli öldüreceklerimin.
    olay yerine sadece imzam olacak bir nesne bırakırım (ona henüz karar vermedim) belgeselleri izleyerek hazırlanırdım. Zaten çok soğuk kanlıyım hele ki öldüreceklerimin hayatları ne kadar berbatsa o kadar mutluluk ve huzurla yaparım işimi...

0|0
    0|0
  • Kanıt dizisin 100 bolumunu izlerdim. Sonra 4 5 sezon CSI Miami izledin olay bitti. Ha bu arada en az 4 Sezon Prison Break de izlenme her ihtimale karsin

0|0
    0|0
  • Benden katil matil olmazzz , vicdanım zaten gidip teslim olmamı sağlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...