Bayramda el öpmeyi sevmeyen sadece ben miyim?

Ailem de dahil olmak üzere bayramlaşmayı el öpmeyi sevmiyorum. Bayramlardan nefret ediyorum bu sebeple. Benim gibi olan var mı?

0|0
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ailem hariç sevmiyorum.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Severim ya ben.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben de iş olduğu için nefret edemlerdenim bir de misafir daha oturmadan çat zil çalar 😁😁😁

1|1
    0|0
  • Odamdan bile çıkmam

1|0
    0|3
  • Ben dedem hariç kimsenin elini opmem -_-

1|1
    0|0
  • Sevmem ama öpüyoruz işte "saygı"dan birde o elini öptürmeyen büyükler candır.

1|0
    0|0
  • Bende

1|0
    0|1
  • el öpmeyi sevmem diyemem ama herkesin elini öpmeyi sevmem hala enişte dayı amca yenge anne baba tamam da dıdının dıdısı olanlarin elini öpmek istemiyorum :)

1|0
    0|0
  • o el öpülecek d:d:D

1|1
    1|0
  • hiç sevilmez mi

1|1
    1|0
  • Sevmiyorum ben de

1|0
    0|1
  • Ben telefonu kapatacam😄 evde de değilmişim gibi kimseye haber vermicem

1|0
    0|1
  • Bende öyleyim ve tavır alabiliyorum bazen zorladiklarinda

1|0
    0|1
  • Aynen bende oyleyim. El öpmeyi hic sevmem ailemde olsa sevmem saçma

1|0
    0|0
  • Babannem dılında kimsenin elini öpmem

1|1
    0|0
  • Ben el öpmüyorum 12 yaşından beri. Burun karıştıran elini iç çamaşırı içine sokup kıçını kaşıyan insanlar midemi bulandırıyor. Otobüse binsem inince elimi bşr yere değdirmeden hemen yıkıyorum.

1|0
    0|1
    • 2ay

karşı taraftan tepki gösteren oluyomu peki?

• 2ay

Valla ilk zamanlar saygısız bu nasıl kız böyle vs söylenenler oldu. Kavga ettim. El öpmek farz mı dedim. Saygı vs dediler. Saygı duymak el öpmeyle olmazdı dedim. Bazıları elini dudağıma doğru kasten uzatıyordu. Şimdi kabullendiler. Saygılı sakin biriyim. Saygının el öpmekle olmadığını anladılar. Ara sıra laf eden oluyor ama sonuçta ben yapmak istemediğim bir şeyi yapmıyorum. Rahmetli babaannemin eşini öperdim sadece. Temiz ve tatlı bir kadındı

Yükleniyor...