Bir insan neden ırkçılık yapar?

Kürt ya da türk fark etmez insanlar neden ırkçılık yapar iyi insan ya da kötü değil de neden din dil ırk cinsiyet ayrımı yapar

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Irçılık = cahillik + mallık

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insan neden ırkçılık yapar demişsin. Ben bir Türkçü olarak anlatayım.

Çinliler savaşa giden Türk erlerinin ardından yaşlıların, çocukların, kadınların olduğu obaları sürekli basıp katliamlar yaptılar. Daha sonra Türk kızları ergenlik çağına girmeden yayı tam gerebilmek için güçlü taraflarındaki göğüslerini dağlayarak gelişmesini önlediler. Daha sonra bu alık Çinliler bir iki denemeden sonra daha da gelemediler.

Slav topraklarını Avrupa'ya göç eden Hunlar kendilerine başkent yaptılar ki bu Slavlar için çok büyük bir kayıptır.

Aryanlar savaşta yenemedikleri Türk komutanları zehirlemişlerdir. Bir dönem dünyaya korku salan Pers Kralı Büyük Kiros Tomris Katun'un oğlunu pusuya düşürüp öldürmüş, Tomris Katun, Kiros'un savaş alanında başını kesip kafatasından şarap içmiştir.

I. Kılıçarslan yaklaşık 10.000 kişilik birliği ile Karadeniz'den Hatay'a kadar 130.000 kişilik Haçlı ordusunu peşine takıp Hatay'da imha ederken Türk'ten başka kimse yoktu yanında da ondan.

1071 yılında Bizans Ordusu'ndaki paralı orduya mensup Hristiyan Peçenekler, Selçuklular'ın Türk olduğunu anlayıp saf değiştirmeseydi bugün bu topraklar belki hala Bizans ya da Roma olarak kalacaktı.

Sultan Selim mezhepçilik yaparak Kürtlerin oyununa gelip en az 80.000 Türkmen'i katlettiği için.

Büyük İskender Hindistan'ı iki senede kuşatıp zor bela almışken Aksak Timur 6 ay gibi bir sürede aldığı halde İskender'den büyük olarak anılmadığı için.

Son iki yüz yıldır her türlü milletle işbirliği yapıp, onlara kardeş muamelesi yapan Türkler'i her seferinde sırtından vurduğu için ırkçılık yapıyor olabilirim.

Tarihimi okudum, soyuma düşman olan milletlerin hepsini öğrendim, o yüzden ırkçıyım. Atatürk bile 1941 yılına kadar geçerli olan Anayasa'da Türk ırkına mensup olmayanları TSK'ya, hukuk, tıp, mühendis, öğretmen fakültelerine aldırmıyordu. Irkçılık bugün ki şey değil, bu cumhuriyetin temelleri Türkçüler tarafından atıldı, İnönü ve ondan sonra gelenler tarafından ihanete uğradı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Irkçılık her yerde var. Laf etsen bile yolda arabayla giderken önğndeki şöför yanlış bir şey yaptığında kesin kadın sürüyodur diyosan sen de ırkçısın kardeşim

1|0
    0|0
  • Cahillikten

0|0
    0|0
  • Milletime yapılan kötülüğü bende affetmem.
    Ermenileri sevmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aptal oldukları için.

0|0
    0|0
  • Benim in 1. insan olması 2. Müslümansa kardeşimdir

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum onların psikolojisi çok farklı

0|0