Müslüman olmayıp da yarın bayram namazına ve kurban kesmeye gidecekler buradamı?

Müslüman olmayıp da yarın bayram namazına ve kurban kesmeye gidecekler buradamı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Müslüman değilim, ailem ben hayvan kesilince üzülüyorum diye hayvan 9 yaşımdan beri kurban kesmez.
    Müslüman olmadığımı biliyorlar ama yarın onlarla beraber bayram ziyaretlerine gideceğim.
    Size göre inançsiz birinin bunu yapiyor olmasi korkaklık olabilir, bana göre tamamen vefadır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir.

0|0
    0|0
  • İnançsız olduğunu çevresine gururla söyleyen ama ailesine karşı sus pus olan ergencikler burada mı? Sorusuna eşdeğer...

1|0
    0|0
    • 2ay

👏🏼👏🏼

• 2ay

Hayır eğer bir karar alıp göğüs gere gere çevresine anlatmayı başarabiliyorsa kişi ailesinede aynı şeyi yapıcak he yok ben ailemin tepkisinden korkuyorum diyosa din değiştirmeyede cesaret etmemeli

• 2ay

@ffbusraa bir yerde sende haklısın

• Vardır öyle korkak ateistler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dini inancım Gök Tanrı inancı ailem ve köyümde Tengrici kazakistanlıyım ve gitmeyeceğim neden gidim ki

0|1
    0|0
    • 2ay

Kıskandım

• 2ay

Neden sözde Tengrici olayım ki? Dediğin gibi benim atalarım İslamı seçmiş ve ben bunu doğru görmediğim için Türklerin asıl dini olan Gök Tanrı dinine dönmek istiyorum

• 2ay

@Shamanist olamazsın çok zor ama olacaksan ol

• çok maşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...