Bayram arefesi yeni kıyafetlerini alıp, bir an önce sabah olsun diye heyecandan uyuyamayan çocuklar burada mı?

Çocukluğum muydu bayramları güzelleştiren, yoksa bayramlar mı daha güzeldi eskiden?... Siyah önlüğün içinde, bembeyaz yürekli çocuklardık biz! ... Bayram arefesi diye bir an önce uyumaya çalışan ama heyecandan uyuyamayan o küçük çocuğu istiyorum şimdi

1|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• İçimizdeki masumiyetti bayramı güzelleştiren, bayram namazlarında kavga eder oldu insanlar şimdi.. Saygıyı sevgiyi masumiyeti yitirdik büyüyünce keşke hep çocuk kalsaydık.. Çıkıp şeker toplayasım var şimdi yaş 23 ama içimdeki çocuk yedisinde daha biri olsada zillere basıp kaçsak şimdi içindeki masumiyeti yitirmeden sevse beni. Gözleri parlayarak çamura düştüğümde kaldıran ilk aşkım kadar masum ve çıkarsız sevse beni.. İçinizdeki çocukla kalmanız dileğiyle. Bayramınız Bayram Olsun..

0|1
    0|0
    • 2ay

Çok güzel degerli yorumun için teşekkür ederim. Buyur bizim zili çalıp kaçabilirsiniz 😊. sizinde bayramız kutlu olsun iyi Bayramlar.

• 2ay

Cümlemize diyelim.. Uzakdan gördüğümüzde bile bize enerji ve mutluluk veren eski bayramların neşesini aratmayan mutlu bayramlar yaşarız inşallah o kişilerle..

• 2ay

İnşallah temennimiz bu yönden. O masum çocuklara çok ihtiyacımız var.

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini teker teker tablet çocuğu yaptılar..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Büyüdü onlar

0|1
    0|0
  • Eskiden öyleydik :)

0|1
    0|0
  • Cocuklarla hediyeleri paketledik. Seviniyorlar benim kuzularim.

0|1
    0|0
  • Valla cocuklugunuz size guzel gecmis. Benim bayramligim fazla olmadi. Oldugunda da heyecanlanlanmazdim. Bana harclik veren de olmadi

0|1
    0|0
    • 2ay

Çok güzel bir çocuklugum olmadı ama bir bayram sekeriyle mutlu olmayı bilen bir çocuktum çok sey beklmezdim hayatam ufak şeylerden mutlu olabiliyordum çocuktuk ozaman

• eskidendi eskiden

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne degiştiki insalarmı degişti bukadar masum çocuklardik biz nasil bukadar degistirdiler bizi

• 2ay

hosgoru ve dusunce yontemi degisti

• Hic öyle şeyler yapmam

0|1
    1|0
  • En son benim zamanımda vardı onlar, yani bundan 8-9 sene önce

0|1
    0|0
  • O çocuklar öldü artık. ..

0|1
    0|0
  • Burda değil nerde o eskiler.

0|1
    0|0
  • Cidden öyle çocukluk yaşayan oldu mu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaşın kaç ki senin yaşamış olman lazım benim çocuklugum öyleydi

• 2ay

Bilmiyorum.. Sevindim adına :)

• 2ay

Teşekkürler 😊

• Aynen şimdi kalmadı eski bayramlar

0|1
    0|0
  • Öncedendi onlar ben bayramlık bile almadım düşün yani

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben aldım çocuk ruhumu yaşatıyorum 😊

• 2ay

Geçmiş olsun üzüldüm gerçekten ben anladımki elini öpmüştür küçük çocuklar o yüzden kötü hissetmişsindir sandım özür dilerim

• 2ay

Yok sorun değil

• Eskiden di o

0|1
    0|0
  • Her bayram mutlaka ağlarım...

0|1
    0|0
  • gecmste kaldı artk onlar

0|1
    0|0
  • Simdi masum olsak bitirirler bizi masumiyetlik hayal oldu