Türkiyedeki gece kulüpleri, barlar, diskolar, tekel bayiler, evlilik programları sizcede kapatılmalı mı? Anketli?

Ben koyu Türk Milliyetçisi biriyim. muhafazakar biri değilim. Ama ahlaka, edepe çok önem veririm. özünde islamı severim. sadece aşırılığa gelemem. Atatürk hayranı biriyim. Elit bir insanım. Bu arada ben koyu <3 RTE <3 sempatizanıyımda. Bence barlar, diskolar, gece kulüpleri, evlilik programları, tekel bayiler, iddaa kapatılmalı. Peki ya sence? diskolardaki, barlardaki 20-25 yaşındaki kızların hallerini görüyoruz yaşam tarzlarını davranışlarını görüyoruz. bunlar para menfaat için 50 liklerle gezen kızlar kızlarysa tabi. Ben Erdoğanın yerinde olsam 24 saatte kapatırım bu tür şeyleri. Bu tür şeyler batıyı örnek almalardan dolayı. Bu tür diskolar vb 24 saatte bertaraf edilmelidir sizce? Atatürk yaşasa o kesin kapatırdı. Erdoğanda kapatır bence. Atatürk Türk Milliyetçisi Türkçü bir liderdir. Türk örfünü adetini savunurdu.

• KAPATILSIN
    38% (6)29% (4)33% (10)Oy Ver
  • kapatılmasın
    62% (10)71% (10)67% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Aferim o kapatılsın diyen ahlaklı temiz kızlara. inşallah umarım yüzünüz güler hayatta.
2ay Ben Atatürkü seviyorum. Milliyetçi biriyimde. Ama benim kafa yapım <3 RTE <3 lada bir. Ne gereği var barın, diskonun, gece kulüplerinin. Benim bu hayatta eşim benzerim bulunmaz. dindar muhafazakardeğilim. Ama domino taşları etkisi gibi bu sebeplerden dolayı Erdoğana olan sempatim libidoym tavan yapıyor. Yaşasın barsız diskosuz büyük Türkiye. Erdoğanla bu tür konularda kafa yapımız aynı. bende sevmem barı diskoyu

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kapatılsın milletin kızını oynatmasınlar iğrenç

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İyice kafayı yediniz. Sevmiyorsan gece kulüplerine barlara, diskolara gitme, tekel bayilerden alışveriş yapma.

0|0
    0|1
  • Nerde yasama saygi, özgürlük hakki..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• kapatılsın ülkede su oranı en yüksek seviyeye çıksın ekonominin mk koyulsun dimi sadece evlilik programları kapatılsın ve RTE hayranı olupta Atatürke hayran olanı ilk defa görüyorum Atatürk Türklerin Atasıdır ak trollerin değil

0|0
    0|1
  • Camiler imam hatipler türbeler falan da kapatılacaksa bana uyar

0|0
    0|2
  • böyle gelmiş böyle gider görünüyor

0|0
    0|1
  • Kapatılsın

0|0
    0|0
  • Önemli olan bu yazdıkların değil elbette. Onemli olan o mağarada interneti nasil buldugun. Bravo !

0|0
    0|2
  • Kapatılmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...