Ailemi Nasil Ikna Ederim?

Bayramin ikinci gunu ailem yazliga gidelim diyor. Ben universiteye hazirlaniyorum mezunum bu yil istedigim yerler olmadigi icin mezuna kaldim. Once ben gelmiycem calisicam dedim tamam falan dediler simdi evde korkarsin basina bisey gelir falan diye birakmak istemiyorlar geliceksin diyolar. Ama ben zerre gitmek istemiyorum sucli hissedicem kendimi orda da cok iyi bir calisma alanim yok. Nasil ikna edicem yardim edin. bir sey desem sen yasina gore cok buyuk davraniyorsun saygisizsin diyolar ama gercekten gitmek istemiyorum?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• gitme bende gitmcmmm sonucta sinavv buuuu

0|0
    0|0
    • 3ay

Onlar da hakli bayramda sitede falan kimse olmiycakmis pek ama nedense istemiyorum ya yazlik farkli bir ortam gidince performansim dusucek ama guvenlik icin dediklerinden bisey de diyemiyorun

• 3ay

yanina birini alsan akraba arkds senle ayni mezun oda istyosa ailende guveniysa

• 3ay

Cok guzel olur ama cevremde oyle biri yok. Mezuna kalan arkadaslarim baska illerden. Akraba desen yasitim yok.

• hasta numarasi yap

0|0
    0|0
    • 3ay

O zaman hic birakmazlar

• 3ay

anlat ders calisacagini universite sinavi bu onemli yani ben de ikinci yila kalmistim anliyorum seni bu yil cok calismalisin gerekirse agla cok istiyolarsa seni yanlarinda Onlar da gitmesin

• 3ay

Su an karar asamasindayim eger gitmiycem calisicam dersem ikna olurlar gibi geliyor. Ben hem biraz da talnuz kalmak istiyorum. Yazliga abimde gelicek onunla da aram iyi degil mezuna kaldim diye beni dusuk goruyo. Sen kalayim mi. Annemler istersen biz sana calisma ortami ortami hazirlariz dediler de orda arkadasim falan var en az uc gecem disarida alti gunduz de denizde gecicek biliyorum yani

• En nefret ettğim tip ya. Benim ailemde öyle

0|0
    0|0
    • 3ay

bir de istemezken zorla yapinca sinifden cildirasim geliyo. bir seydeyince saygisiz demeyince soguk

• 3ay

Halan akraban falan yok mu

• 3ay

Teyzem de yazlikda dayimlar baska ilde sadee anneannem var

Yükleniyor...