Arkadaslar yardım edin dinden çıkmak üzereyim?

Ne yapmam lazım. . ? Icimde şeytani duygular var. Son zamanlarda hayatım iyi ce boka sardı ve benim dualarım kabul olmuyor. Icten içe isyana surukleniyorum. Tek bir ibadet yapasim gelmiyor artık. Bugün arefeydi bizimkiler mezarlık ziyaretine gidecekti bana ne lan dedim içimden ne gidecem bayrama bile saydiriyorim içimden bir türlü bitmek tükenmek bilmeyen nefret kin ve intikam duygularıyla doluyum. Ailem Ve çevremdeki insanlar yüzünden lanet olsun hepsine. Nasıl imanimi kurtaricam

Güncellemeler:
2ay Kızlara kapatmışim yanlışlıkla yaaa 😬😬😬😬

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Şehadetle başla ve Tanrıyla konuş en samimi duygularını ona aç ve yardım dile. Bu arada inancın sana ait bir hadise olduğunu unutma annen baban ablan için inanmıyorsun kendin için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Duaların kabul olmuyor değil yeri ve zamnında karşılığını görüceksin istediğin zamanda değil. Sakın isyan edim falan deme

0|0
    0|0
  • Farklı sebeplerle ben de aynı noktaya gelmiştim. Sebeblerinizi öğrenebilirsem beni kurtaran kitabları önericem.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ailemle aram kötü sevgilim olacak insanla aram kötü isim yok.. kapana kisili kaldim

• 2ay

Prenses misin sen?

• 2ay

Prensesecee

• Hayatın boka sardıysa, şuanki düşüncelerinden kaynaklanıyor. Tam tersini yap ve uygula huzur bulursun. Garantilidir.

0|0
    0|0
  • tam olarak anlayamadım ki. sen dinle ilgili neye takıldı kafan? Allah sevdiği kula dünyada acı verir ki öbür dünyada o dehşetli acıyı tatmasın. senin neyin var? kolun bacağın mı koptu? ne yaşadın?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya yok allaha şükür sağlığım yerinde de.. ailemle anlasamiyorum. Erkek arkadasim gerzegin teki bırakmiyor pesimi ne ayrilabiliyorum ne baskasina odaklanabiliyorim üstüne üstlük isim de yok okadar dua ettim bir bok is bulamadım. artık allahın beni sevmediğini düşünüyorum.

• 2ay

:( çok doğru soyluyorsun ama Şu an varya.. bir işe yaramama hissi. . Ne bir işimin olmasi ne evlenme hayali kurduğum eşimin olmamasi beni. mahvediyor ailem bok gibi anlayışsiz iki laf konuşmuyorum onlarla. .

• 2ay

sen en iyisi anın tadını çıkarmaya bak. çünkü hayatta hep bir sorunun olacak

• Zor.
    iman ağaç gibidir. Zaman gectikce kökleri derinlere iner. Eğer bir defa kurumaya baslarsa, o agac ölür..

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl duzelicem. . Hayatım duzelmedikce zor

• 2ay

Bende bunun caresini arıyorum. Senle iman yönünden aynı durumdayız. Hatta ben daha da betere dogru gidiyorum. Bir kaç insanın ihaneti beni bitirdikce bitirdi. Artik ezan sesi duydugumda kendimi toparlamiyorum. Salavat getirmiyorum. Namazı birakalı aylar oldu. Sevdiklerimizin ihanetleri cok acı. Beyin yer degistirir kalp harabe olur toparlanmak icin mucizeler gerekir ve o mucizeler gelmez çünkü sınavın en zor anındasınn. Ben kaybettim. Sınavdan gecemedim..

• 2ay

Hâlâ sansin vardir belki senin

• bende de var aynısı saçma geliyor her şey mantıklı düşününce bayram falan takmıyorum artık bayram nedir ya

0|0
    0|0
  • Tengri biz menen

0|0
    0|0
  • Böyle his etmene sebep olanlar neler?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ailemle aramin kötü olmasi berbat bir ilişki ve işimin olmamasi

• Huzur Izlanda

0|0
    0|0
  • iman kalmamış neyi kurtaracaksın senin icine cin kaçmış iyi bir hocaya git icindeki cini cıkartsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne demek bu şimdi. Fiiliyata doktugum birsey yok

• 2ay

ilk önce fikren başlar bir kere tohumu atıldımı geri adım atmak zor

• Şeytanın istediğide bu

#YüreğiSızlayanAdam

0|0
    0|0
  • Az bana yazdana

0|0
    0|0
  • Allaha sıhınacan dua etcen canım

0|0
    0|0
  • Peki ne yapınca mutlu oluyorsun? Kapalısınmı?

0|0
    0|0
  • vesvese bunlar emmi dua et Allaha sigin

0|0
    0|0
  • Bunları altında yatan sebep veya sebepler neler?

0|0
    0|0
  • senin icine 3 harfli kacmis

0|0
    0|0
  • SÖZLER KÖŞKÜ YOUTUBE KANALINI İZLE

0|0
    0|0
    • 2ay

Biliyorum seviyorum onları çok ama Şu an hiç dinleyesim yok goresigozum yok

• Kuran oku

0|0
    0|0
  • Cidden inaniyor musun ki koruyacaksin:)

0|0
    0|0
    • 2ay

Inanclı biriyim ben:(

• 2ay

Bilmiyorum inanmıyor olamam buzamana kadar hep inançlı yaşadım günah tan kacarak. . Herkese öğütler verdim.. ama huzura kavusamiyorum bir türlü. .

• 2ay

Seni etkilemek istemiyorum ama dini bir arastir inanmayanlar ne icin inanmiyor vb bir suru mantikli guzel basliklar konular makaleler var internette hepsini oku karsilastir o zaman için rahatlar belki kendini bulursun anlaminda tabi.

• Nihat hatipoğlu izle şaka değil adamın samimiyeti hoş ya Seviyom kendisi :D Ve müslüman değilim sen düşün :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...